Patiko? Pasidalinkite!

Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Andrius Kubilius spalio 2–3 dienomis kviečiamas dalyvauti ir skaityti pranešimą diskusijoje „Europos Sąjungos parama Ukrainai“ Londone (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė).

Ukrainos forumas diskusiją organizuoja Karališkajame tarptautinių reikalų institute „Chatham House“ ir kviečia kalbėti apie Europos Sąjungos (ES) paramos Ukrainai efektyvumą. Seminare bus skaitomi pranešimai apie ES paramos Ukrainai poveikį, Centrinės ir Rytų Europos pavyzdžius, galimus būdus gerinti ES paramą Ukrainos valstybei.

„Chatham House“ institutas laikomas vienu iš autoritetingiausių Europos ir Pasaulio užsienio politikos formuotojų. Diskusijoje bus pristatomas svarbus raportas apie Ukrainos reformų eigą ir pasiūlymai, kaip toliau jas tęsti siekiant narystės ES ir NATO. Minėtame raporte cituojama didelė dalis mūsų parengto „Maršalo plano Ukrainai“, – apie diskusiją kalbėjo vienas iš raporto pranešėjų Seimo narys Andrius Kubilius.

ES ir jos valstybės narės teikia didžiausią tarptautinę paramą Ukrainai. Vykdant ES ir Ukrainos asociacijos susitarimą, šaliai teikiama pagalba įgyvendinant reformas ir reorganizuojant valstybines institucijas.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!