Patiko? Pasidalinkite!

Andrius Tapinas išsigando būti sudegintas. Nors, kaip supratome, niekas jo gyvo ir nesiruošė deginti, tačiau… šis samdomas ir dosniai Vakarų finansuojamas veikėjas (dar vadinamas “Grybauskaitės beždžionėle”) nusprendė pasitarti…

Andriaus Tapino įrašas Facebooke:

“Savaitgalį buvo tarptautinė kovos su homofobija diena ir aš priminiau, kad turime šią problemą ir nemaža dalis tarp mūsų gyvenančių žmonių jaučiasi nesaugiai.

Nekviečiau į eitynes, nesiūliau leisti tuoktis ir įsivaikinti, tik priminiau apie problemą, su kuria susiduria dešimtys tūkstančių lietuvių, dėl kurios jie emigruoja ar palūžta psichologiškai.

Po įrašu užsimezgė nemažai diskusijų, kuriose buvo įrodinėjama, kad pas mus viskas saugu ir kiek jie pažįsta gėjų, tiek jie gerai jaučiasi, ir nereikia tų paradų, tegu jie lieka namuose ir taip jau lietuviai pernelyg tolerantiški, primintos krikščioniškos vertybės, buvo pasiūlymų perauklėti homoseksualus terapija, daugiau melstis.

Tada įrašą nusikopijavo nuostabi grupė „Unfollow 15min“
Ir ten žmonės, kurie tikriausiai yra mylintys tėvai ir seneliai, kruopštūs darbuotojai ir patriotai, su kuriais mes susiduriam kiekvieną dieną, pasisakė:

Egidijus Macius siūlė man mauti na… iš Lietuvos, Dainius Klebauskas manė, kad tokais, kaip aš Hitleris pečius kūrentų, Audrius Labutis irgi pritarė, kad mano vieta pečiuje, Jonas Bendikas papildė, kad tikrai trūksta Hitlerio ir tada tokie kaip aš baigtų išsidirbinėti, nes būtų sušaudyti. Algirdas Kersevičius irgi siūlė deginti ant laužų tokius kaip aš, Laimonas Šmidtas žadėjo ištatuiruoti man vaivorykštę ant kakto, o Darius Čiukaitis gatvėje sutikęs ištepti fekalijomis.

Dauguma prelegentų sutarė dėl mano orientacijos – tik išsiskyrė nuomonės, ar aš esu pederastas, pydarastas, pedikas ar pedofilas, bet visi sutiko, kad tokius brudus reikia naikinti kaip tarakonus. Keli siūlė išdurti mano vaikams akis, kad nematytų, koks tėvas. Danutė Kazlauskienė manė, kad jeigu mane ir visus kitus tokius žmogeliukus išvežtų į Sibirą, būtų garantuotas pasveikimas.

„Auksinio proto“ žiūrimumas, kaip suprantu, tragiškai kris, nes niekas nebežiūrės, buvo nemažai norinčių arba spjauti man į snukį, arba atkalti vien gatvėj pamačius. Su šiuo tai nėra didelės problemos – Laisvės TV yra Verkių 31B, antrame aukšte, prie įėjimo paskambinkit administratorei, pasakysit, kokiu reikalu ir įleis.

Tai dabar įsivaizduokit, jeigu šitie epitetai keliavo man, kai esu, kaip sako mano draugas Paulius Ambrazevičius, straight as arrow, tai įsivaizduokit, kas yra taikoma kitiems, ką išsineša iš namų tokių žmonių vaikai ir įsivaizduokit, kad tų vaikų mokyklose yra kitoks vaikas.

Nėr gerai

Bet nebus gerai ir jiems. Neseniai postinau teismų sprendimus ir policijos tyrimus, iš kurių aiškiai matyti, kad Facebookas tokiais atvejais mielai bendradarbiauja su teisėsauga, teikia duomenis ir jau nelabai padeda pasiaiškinimai „čia sūnaus kompas, o sūnus Norvegijoje“, „nežinau, kas rašė mano telefonu“, „nieko prieš gėjus neturiu, nežinau, kodėl taip parašiau“. Buvo skirtos baudos ir nemažos.

Kadangi turiu nemažą komandą, kuriai gal nėra labai faina, kad mane planuoja į pečių įkišti, tai per vakar surinkome visus šituos komentarus, sudokumentavome ir perdavėme teisėsaugos institucijoms.

Yra kaip yra

Bet aš nesu piktas žmogus ir akmens užanty nelaikau. Užsukau į Unfollow15min grupę, paaiškinau apie situaciją, kad tikrai bus sulaukta teisėsaugos vizitų ir pasiūlau išeitį, kad galbūt pasikarščiavę žmonės išvengtų bylų ir teistumų – tiesiog kuo greičiau atsikratyti savo mobiliaisiais telefonais ir kompiuteriais, iš kurių buvo rašyti komentarai ir tada tikrai sumažės nemalonumų tikimybė.”

Andriaus Tapino įrašas Facebook grupėje “UNFOLLOW 15min.lt”:

Andrius Tapinas nuotrauka.

Parengta pagal Andriaus Tapino “Facebook” įrašą


Patiko? Pasidalinkite!