Prieš tris mėnesius išjungus „Youtube“ kanalą – „Kazimieras Juraitis“, į pagalbą suskubo naujasis Kazimiero draugas Antanas Kandrotas – Celofanas ir pasiūlė Kazimierui sukurti naują kanalą. Jis parekomendavo savo gerą draugą Eimantą Beliką, kuris ir sukūrė naują „Kazimieras Juraitis Nr.2“ kanalą.

Kazimieras telefonu patikino, kad kanalas buvo sukurtas naujai, kuriame nebuvo nei vieno vaizdo įrašo, ir nei vieno prenumeratoriaus. Per keturis mėnesius šis kanalas surinko bemaž 9 tūkstančius prenumeratorių ir virš 1500 eurų pajamų. Šiame kanale kartu su Kazimieru aktyviai reiškėsi ir Antanas Celofanas.

Rugsėjo 4-ąją Kazimierui dėl neaiškių priežasčių buvo uždrausta prisijungti prie kanalo ir kelti vaizdo medžiagą. Kanalas ir toliau vykdo veiklą Kazimiero Juraičio vardu, tik be jo žinios. 2020 09 06 pasirodė naujas vaizdo įrašas su Antanu Celofanu.

Antanas CelofanasIš šios informacijos galima daryti išvadą, kad Kazimierą Juraitį išdūrė. Kaip Kazimieras sakė, – „pasinaudojo kaip prostitute ir pametė“. Ne gana to, 2020 09 06 vakarą „Kazimieras Juraitis Nr.2“ kanale, Kazimiero vardu pasirodė pranešimas:

Kazimieras Juraitis Nr.2 youtube kanalas

Susisiekus su Kazimieru Juraičiu išsiaiškinome, kad jis nerašė jokio pranešimo, o jį greičiausiai parašė Antanas Celofanas arba Eimantas Belikas (administratorius). Pranešimas parašytas Kazimiero Juraičio vardu ir prie pranešimo matosi Kazimiero nuotrauka. Kanalas ir toliau veikia ir Kazimiero vardu renka pajamas už reklamą. Kazimieras minėjo, kad per 4 mėnesius kanalas surinko apie 1500 eurų pajamų, kurių jis iš savo „draugų“ neatgavo.

Visa šita istorija rodo vieną, kad į visuomeninius judėjimus visada yra infiltruojamas „draugelis“, kuris turi konkrečią užduotį, kaip ir šiuo atveju – sunaikinti Kazimiero Juraičio kanalą ir sutrikdyti informacijos sklaidą. Būtent taip ir buvo padaryta, kanalas sunaikintas ir artimiausiu laiku greičiausiai bus išjungtas, jeigu to nebus padaryta, Kazimieras Juraitis kreipsis į teisėsaugą.

Egidijus Paulauskas

Patiko? Pasidalinkite!