Patiko? Pasidalinkite!

Pamenate, kaip per sąjūdistinius mitingus minia gatvėse dainavo:

Kiek rovė – neišrovė!
Kiek skynė – neišskynė!

Dabar tą patį galima pasakyti apie LDieną.lt: kiek jungia – neišjungia. O elfistinėms VSD mandavoškėms galima poetiškai palinkėti:

Blokuokit, bezdariai, smarkiau –
Visų neužblokuosit!

Apie taip vadinamos „Lietuvos radijo ir televizijos komisijos“ sprendimą blokuoti prieigą prie LDiena.lt domeno, jau buvo rašyta anksčiau, taip pat buvo duotos instrukcijos kaip tą kreivarankišką „blokavimą“ apeiti paprastuoju būdu.

O pilnai laimei nusprendžiau paaukoti 5,99 (be PVM) ir klonuoti LDieną.lt į dar vieną portalą – 20min.lt, kad aplamai nieko nereikėtų apeidinėti.

Dabar viskas, kas parašyta ar pakomentuota vienoje svetainėje, automatiškai bus matoma ir kitoje. Portalas 20min.lt veiks ne tik tol, kol Lietuvoje bus blokuojama LDiena.lt. Nuo šiol tai bus tikra DVIGALVĖ KREMLIAUS HIDRA savo hibridinėmis atakomis grasinanti Lietuvą užgrobusiai ORGANIZUOTAI VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJAI, prisidengusiai trispalviu pseudopatriotizmu.

Reikia juk duoti darbo mūsų tarnybų „kovotojams“ prieš „informacines grėsmes“… kad ir kaip tai absurdiškai ir juokingai beskambėtų.

Su nauja pradžia, brangūs LDiena.lt ir 20min.lt skaitytojai!

Jūsų LDiena.lt – 20min.lt


Patiko? Pasidalinkite!