Patiko? Pasidalinkite!

Jeigu vieną mėnesį gyvenate be cukraus, o kitus du mėgaujatės desertais, tuomet kažin ar galite tikėtis ilgalaikio rezultato. Tas pats galioja ir daugeliui kitų mūsų nuodėmių

Taigi, jeigu norite numesti svorio, puikiausiai žinote taisykles, kad geriau vengti riebaus, kepto, saldaus maisto, miltinių produktų ir pan. Žinoma, kartais visi pasiduodame nuodėmėms, tačiau yra vienas produktas – tai alkoholis, kuris be jokių konkurentų laimi pirmą vietą, kaip labiausiai kenkiantis mūsų kūnui.

Alkoholis kenkia mūsų sveikatai, tirpdo smegenis ir mus padaro kvailiais, bet tai dar ne viskas

Alkoholis yra labai kaloringas. Vartojant alkoholį, šalia visada atsiranda įvairių užkandėlių, saldumynų, nesunku persivalgyti ir kitą dieną jaučiamės prastai visomis prasmėmis. Įvairūs kokteiliai turi ypač daug kalorijų, kadangi jiems naudojamos saldžios sultys, likeriai, gazuoti gėrimai ir pan.

Jokios naudos

Valgydami vieną ar kitą produktą mes turėtume tikėtis, kad jis bus maistingas ir suteiks mums energijos, gausime naudingų medžiagų, vitaminų, mineralų. Tačiau jeigu vartojate alkoholį, akivaizdu, kad nieko naudingo iš jo negausite, tik tuščias kalorijas, kurios su malonumu virs papildomais kilogramais. Be to, vartodami alkoholį sunaikinate dalį savo smegenų, ko pasekoje tampate didesniu kvailiu.

Alkoholis lėtina medžiagų apykaita

Alkoholis lėtina medžiagų apykaitą net iki 70 proc., todėl svorį mesti seksis sunkiau. Be to, ir organizmui tenka didesnis krūvis. Ką jau kalbėti apie tai, kad dėl alkoholio sunkiau deginti riebalus.

Alkoholis dar ir skatina apetitą, todėl natūralu, kad suvalgysime daugiau. Be to, alkoholis apskritai išderina jūsų organizmo poreikius ir savijautą.

Dažniausiai po alkoholio vartojimo ir kitą dieną mityba būna nevisavertė, nes jaučiamas didelis ne itin sveiko maisto poreikis.

Kenčia inkstai, skrandis, kepenys

Dažnai nesusimąstome, kaip dėl alkoholio vartojimo sudirgsta mūsų virškinimo sistema, kenčia skrandis, kepenys, inkstai. Taigi, užteršdami organizmą mes negalime tikėtis dailios išvaizdos ir figūros bei jaustis energingai ir sveikai.

Alkoholio poveikis grožiui

Pavartojus alkoholio kitą dieną oda gali patinti, gali išberti dėmelėmis ar spuogais. Tai trumpalaikės pasekmės. Ilgalaikės – dehidratacija ir su tuo susijęs spartus odos senėjimas, raukšlių formavimasis, odos pilkumas ir išsausėjimas, skaistumo ir sveiko spindesio nebuvimas.

Visuomet kalbama apie tai, kad didžiausias odos priešas yra ultravioletiniai spinduliai. Tačiau nepagalvojama apie kitą svarbų faktorių – tai alkoholį. Jis sendina odą ne mažiau nei saulės spinduliai.

Būkite sveiki, atsisakykite šio žmoniją naikinančio genocido ginklo!

Lukas Bijotas


Patiko? Pasidalinkite!