Patiko? Pasidalinkite!

„Duokite man žiniasklaidos priemones, ir aš iš bet kurios tautos padarysiu kiaulių bandą“, – šie žodžiai buvo pasakyti Jozefo Gėbelso.

Jozefas Gėbelsas (Gebelsas, Giobelsas, vok. Paul Josef Goebbels, 1897 m. spalio 29 d. – 1945 m. gegužės 1 d.) – NSDAP veteranas (narys nuo 1924 m.), Vokietijos liaudies švietimo ir propagandos ministras (1933–1945 m.), NSDAP Reicho propagandos skyriaus vadovas (1930–1945 m.). Vienas artimiausių Hitlerio bendražygių ir pasekėjų, buvo žinomas savo viešomis kalbomis ir giliu antisemitizmu.

Daugelis nepastebi, o teisingiau savęs nemato

Ukrainos Euromaidanas grynių gryniausias pavyzdys, kaip kvailas „kiaules“ išvarė į gatves. Nuvertė oligarchą prezidentą ir pasiskyrė dar didesnį oligarchą. Svarbiausia, kad visi nabagai kurie buvo suvaryti į Maidano aikštę, manė, kad tai jų darbas ir jie patys, viską suorganizavo.

Kas šiandien vyksta Gruzijoje. Tai grynų gryniausias „kiaulių“ ganymas. „Kiaulės“ mano, kad tai jos pasirinko tokį kelią ir patapo rusofobėmis, nors ilgus amžius buvo kraujo broliai su rusais.

Rusofobija Lietuvoje

Tarybiniais laikais praktiškai nebuvo girdėti nei vieno protesto ar pasipriešinimo okupacijai. Kad ir patys Landsbergiai su Linkevičiais šiltai šildėsi tuometiniuose Tarybiniuose postuose. Gal nedrįso žmonės, bijojo, o gal nieks neliepė? Greičiausiai, kad neliepė. Kai paliepė, visi į autostradą išėjo ir laisvę iškovojo. Iškovoję laisvę pabėgo į Anglijas…

Vakarams užverbavus Gorbočiovą ir suradus jam patikimų „kiauliukų“ iš Pabaltijo, buvo pradėtas tarybų sąjungos griovimas.

Visi šitie procesai buvo ir tebėra valdomi, o tas kas juos valdo iš to turi naudos. Prašymas, nebūkite besmegenėmis kiaulėmis!

O dabar pirmyn į darbą, nukvailintieji „Delfių“ „Minučių“ „Rytų“ fanatikai, pulkite, šaukite, klykite, nekęskite, nes tai būtent Jums paskirta užduotis.

Šiandien žviegia netgi „paršiukai“, kurie nei gyveno tarybiniais laikais, nei realiai žino apie juos, nebent iš Anušauskinių pasakų.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!