Patiko? Pasidalinkite!

Bet vis galvojau – ar reikia deklaruoti, kad TIK JIE tėvynę myli? Jeigu kitos partijos žmogus, tai jis negali TĖVYNĖS mylėti? Ar reikia PRIVATIZUOTI tėvynės meilę? Juk tai nepadoru!!! Mažiausiai… O tada natūralus klausimas: jeigu aš palaikau TOKIUS žmones, tai kas esu aš???

Pamenu, parašiau į Delfi komentarą apie tai, kodėl mane nuvylė senasis Landsbergis… ir buvau užblokuotas. Ne Lietuvos, o užsienio komercinių jėgų valdomas Delfi… Po gero mėnesio atblokavo.

Tuo metu Vilniaus meras buvo konservatorius Navickas. Ir kitas konservatorius įrašė mero pokalbį – nurodymą: nagrinėti tik KITŲ partijų padarytus nusižengimus, bet ne konservatorių. Skundus dėl konservatorių palikti nenagrinėtus. Išviešino žmogus tuos NETEISĖTUS nurodymus. Kilo triukšmas. Ir partijos “ETIKOS “ komitetas nusprendė merą Navicką suspenduoti, o neteisėtus nurodymus paviešinusį – IŠMESTI iš partijos. Tada senasis Landsbergis pasakė – TEISINGAS sprendimas.

Tame Delfi konentare parašiau – nuvylė mane Landsbergis, nes pasielgė kaip MAFIJOS vadeiva. Mafijos požiūriu juk suprantama, kad išduoti SAVUS yra didžiausias nusikaltimas. Nesvarbu, kad savi pasielgė nusikalstamai. Nesvarbu, kad visos Lietuvos požiūriu, paviešinti netinkamus nurodymus yra ir teisinga, ir sveikintina. Taigi, tas, kuris atsispyrė viršininko neteisėtam nurodymui, turi būti sunaikintas ar pagerbtas???

O konservatorių partijos ETIKOS komiteto nariai priėmę tokį mafijos stiliaus sprendimą, turi/turėjo būti įvertinti??? Jie toliau gali ką nors svarstyti apie ETIKĄ ??? Ar eiliniai šios partijos nariai sukilo prieš tokį sprendimą?

Tai buvo lakmuso popierėlis, kuris parodė kas mūsų, Lietuvos žmonių, laukia ateityje. Parodė, kokia mūsų valdžia (vienos partijos lygmenyje) ir kas DAR svarbiau – parodė kokie esame MES… eiliniai… dauguma. Aš tik noriu TIKĖTI, kad mes GALIME pasikeisti.

Nes jeigu mes nesikeisime – Lietuvos NEBELIKS! Aukime. Tobulėkime. To ir linkiu – JUMS ir sau. Nes BE Lietuvos mes esame NIEKAS… kaip smėlio grūdelis blaškomas vėjo.


Patiko? Pasidalinkite!