Patiko? Pasidalinkite!

Galima manyti, jog „Facebook“-e įsikūrę aukščiausio lygio dievybės bei visokio nusususio plauko „pseudoišminčiai“, ir tik jie žino, kaip ir ką reikia teisingai rašyti. Nors jų kalbos žinios atvirai debilinio lygio, šitie „kalbočiai“ sugeba iškreipti bet kurį parašytą tekstą sau reikiama linkme. Mintys šių ar tik ne „ekskrementatorių“ bukut bukutėlės. Seniai laikas išvaikyti tokio tipo mąstoidus (o gal „kvailoidus“).

Štai tik vieno blokavimo pavyzdys:

Ši funkcija laikinai užblokuota.

Neseniai paskelbėte kai ką, kas pažeidžia „Facebook“ politiką, todėl ši funkcija jums buvo laikinai užblokuota. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite pagalbos centre.
Kad daugiau nebebūtumėte užblokuoti, įsitikinkite, kad perskaitėte „Facebook“ bendruomenės standartus ir juos supratote.

The block will be active for 28 days and 1 hour more.

Jei manote, kad tai neprieštarauja mūsų bendruomenės taisyklėms, praneškite mums.

Įsigilinkime į šią aukščiausio lygio kvailybę. Mane perspėjo, jog parašiau “KAI KĄ” (negi proto nuožliaužoms svarbu – “KA”?), kas pažeidžia kažkokio kvaištelėjusio “Facebook” raštų politiką. Gal kai kurie priekvakos svajoja, jog aš skaitysiu šimtuose puslapių išdėstytą jų nebent tualetams tinkamą tvarką?

Daugiau nebecituosiu nedapročių skelbimo – viskas ir taip aišku.

Dar pasakysiu, jog jų prašymą pranešti galite rašeivoms iškart atgal spjauti į snukį, nes kiek berašytumėte, NIEKAS NIEKADA iš pakalikų nesureaguos, o mano laišką saviems išvers kaip kokią Krylovo pasakėčią.

Taigi, ponai asilausiai. Blokuojant narį, būtina pateikti CITATAS, kurios jums nepatiko, bei surašyti VISUS neįtikusius žodžius, antraip kad nepradėtumėte čiaudyti agurkais.

IŠGAMOS, ŠALIN RANKAS NUO LAISVOS MINTIES!

Skaitytojų atsiprašau už savo nelabai humaniškas mintis. Bet juk veiksmas visada turi atoveiksmį.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!