Patiko? Pasidalinkite!

Labai kvailais pareiškimais garsėjanti TS-LGBT statytinė Ingrida Šimonytė negali nenusikalbėti. Šį kartą ji “įvertino” Rusijos gaminamą vakciną nuo COVID-19 -“Sputnik V” 

Autoritetingame medicinos žurnale “Lancet” paskelbti “Sputnik V” III fazės klinikinių tyrimų rezultatai parodė didelį vaisto veiksmingumą. Žurnale “Lancet” paskelbti koronaviruso vakcinos “Sputnik V” tyrimų rezultatai įtikinamai įrodo jos patikimumą.

Straipsnyje pažymima, kad vaisto veiksmingumas, imunogeniškumas ir saugumas buvo aukštas — vakcinos veiksmingumas siekė 91,6 %. Vakcina suteikia visišką apsaugą nuo sunkių naujos koronavirusinės infekcijos atvejų.

Mūsų LT-LGBT atstovė vadovaujasi Landsbergių analizėmis, ar JAV nurodymais?

Kaip gali kažkokia Šimonytė vertinti vakcinos veiksmingumą ir jos patikimumą, kai kitos valstybės jau nusprendė ją pirkti: Indija – 100 mln., Nepalas ir Egiptas – po 25 mln. dozių, Argentina ir Venesuela – po 10 mln., Meksika – 7,4 mln., Bolivija – 5,2 mln., Iranas – 5 mln. dozių, Baltarusija ir t.t., o kitos šalys dar svarsto.

Delfio srutose paskelbtas Ingridos pranešimas supykdė akademinę visuomenę ir Ingridą išvadino “kliedinčia boba”.

 

Šiuos Ingridos Šimonytės kliedesius perspausdino Delfis:

“Vakciną „Sputnik V“ Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasauliui siūlo kaip dar vieną hibridinį ginklą, padedantį Maskvai skaldyti ir valdyti, teigia ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė, pareikšdama abejonę dėl šios vakcinos veiksmingumo.

Jie sako, kad „Sputnik V“ yra gera vakcina, tačiau Putinas jos nenori naudoti Rusijos gyventojams gydyti – jis siūlo ją pasauliui kaip dar vieną hibridinį ginklą skaldyti ir valdyti“, – socialiniame tinkle „Twitter“ rašė I. Šimonytė.

O kur faktų tikrintojai?.. Kas patikrins šiuos kliedesius valstybiniu mastu? Gal jau pakaks vieną kartą gąsdinti puolančiais rusais? Ar atsiras tokių, kurie ir šį kartą patikės, jog Rusijos sukurta vakcina yra ginklas prieš Europą ir Lietuvą?

Negana to, ji teigia, kad Rusija šia vakcina neskiepija savo žmonių! Arba gerb. premjerė prisimaukė per daug alaus (juk visi žinome, kad ji mėgsta alų) arba pavartojo ko nors stipresnio ir pradėjo rašyti tokius kliedesius…

“2021.01.28 dieną “Sputnik V” vakcina nuo koronaviruso jau buvo paskiepyti daugiau nei du milijonai rusų”, – sakė biologijos mokslų kandidatė Darja Jegorova, Gamalėjaus centro patogeninių mikroorganizmų genų inžinerijos laboratorijos vyresnioji tyrėja.

P.S.

Straipsnis pakoreguotas reaguojant į 15min.lt “presstitutės” Eglės Zicari pastabas.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!