Iki visiškos beprotybės Lietuvai trūksta visiškai nedaug. Ministru pirmininku paskirtas Minedas būtų pats geriausias visų laikų Ministras, nes jis būtent atitinka „Landsbergių“ rinkėjų mentalitetą ir intelektą.

„Landsberginiai“ visais būdais stengiasi „prastumti“ Šimonytę, nes jeigu nepavyks, jiems gresia daug nemalonumų. Visos bankinės aferos ir skolinimaisi, gali atsisukti prieš pačius „Landsberginius“. „Landsberginių“ gaujelė metė 300 000 eurų rinkiminei Šimonytės smegenų plovimo kampanijai.

Jeigu Ingridėlė prapils šiuos rinkimus, „Landsbergiai“ praranda prokurtūras ir teismus, su kuriais jie puikiai „draugauja“. Žydrųjų durnadėžių žiūrovai nėra atsaprūs melui ir propagandai, todėl Šimonytės šansai yra dideli, bet…

Šimonyte antrame ture papildomų balsų vargu ar gaus, nebent iš galimai kvanktelėjusio Pranckiečio ir jį palaikančių kiaurapročių. Gitaną Nausėdą antrame ture palaikys, tie kurie nėjo balsuoti pirmame ture ir tie kurie balsavo už kitus kandidatus. Nors Skvernelis, dar muistosi ir nereiškia atvirai paramos Gitanui Nausėdai, bet tam dar yra laiko.

Eikite mielieji į antrą turą ir nebalsuokite už „Lietuvos nelaimę“, bevaikę ir neaiškios pakraipos (visomis prasmėmis) bobą, kuriai labiau už Lietuviškas tradicijas yra svarbesnės iškrypeliški vakarų analiniai malonumai.

Tai tėra mano asmeninė nuomonė apie vieną ar kitą kandidatą ir nereiškia, kad ji turi sutapti su redakcijos ar skaitytojų nuomone. Pas mus gi žodžio laisvė, mes laisvi ir demokratiški.

Rimas Bijūnas

 

Patiko? Pasidalinkite!