Patiko? Pasidalinkite!

Tai vienas iš klausimų, kurie yra itin svarbūs, kad būtų įmanoma pasirinkti teisingą kelią į šviesią valstybės ateitį. Šiuo metu Lietuvoje matome įvairaus pobūdžio įvykius. Ypač išsiryškino tai, kaip elgiasi žiniasklaida. Visi, kas nepritaria skiepams, LGBT sklaidai, yra vadinami atsilikėliais, nusikaltėliais ir homofobais.

Niekad tokia nebuvau. Bet mano manymu, artėja grėsmė. Grėsmė ateičiai. Aš net nekreipčiau dėmesio į susireikšminusius spalvotuosius ir naujausio mados klyksmo garbintojus bei “didžiojo proto” savininkus. Bet… Jie siekia įvesti lytinį švietimą mokyklose. Griežtai sakau ne. Nes tai jau pedofilijos apraiškos.

Vėliau atsiranda Delfi straipsnis apie tai, kad naująja seksualine orientacija taps ir “simpatizuotojai vaikams”. Yra tokių politikų ES, kurie teigia, kad kartais neįmanoma įrodyti, ar seksas su vaiku daro jiems žalą. Ką? Jūs rimtai? Pasaulis išėjo iš proto. Aš pažįstu žmonių, kurie yra tai patyrę būdami labai maži. Arba tiesiog to nesuvokia, nes juos suklaidino dabartinės ideologijos. Jiems brukama, kad jie tapo kitokiais tik dėl to, kad tai lemia genai.

Nors net neįrodyta. Hmm… Visai pamiršau! Gi patvirtinta “nepriklausomų faktų tikrintojų”! Ir šiaip visokių “influencerių” ar kitų nežinomųjų, įskiepytų į pramogų ir politikos pasaulį tik dėl dėmesio trūkumo. Ir kiekvienas vis garsiau rėkia. Garsas pasireiškia pagal kyšio didumo (gaunamo iš užjūrio valdovų) dažnį. Lietuvos politikai man labai panašūs į ponus Mistigrisus.

Loja kaip šunys, nuolat meluoja, nori skristi į Mėnulį ir kosmosą, apsimetinėja, kad jiems rūpi žmonių gerovė, tačiau žmonės vis tiek skursta ir netgi badauja arba miršta nuo ligų, kurios pamirštos, kadangi už kovidą jie gauna daugiau milijardų negu už širdies ir kraujagyslių ligas, kai būtent širdis yra pagrindinis žmogaus gyvasties variklis.

Tradicines šeimas reikia sunaikinti, nes tai atgyvena! Ir ten viskas labai blogai. Vaikų namai perpildyti, reikia globėjų… jei iki šiol yra perpildyti, tai bus ir paskui. Bet juk reikia ieškoti smegenų ten, kur jų nėra. Ir visa tai, gerbiamieji rusofobai, ateina ne iš kur kitur, bet iš indėnus išžudžiusių kraugerių amerikiečių kultūros. Visa tai ateina iš ten. Socialinė nelygybė, amoralumas, fašizmas, antihumanizmas ir visi kiti parazitavimo kultūros veiksniai.

Tai, kas amoralu, laikoma Vakarų vertybe. Ančiuko lūpos ir silikonas tapo moters grožio etalonu. Vyrams tapo madinga būti gėjais arba smurtautojais bei prievartautojais (Jurbarke juk buvo tik “nesunkus sveikatos sutrikdymas”). O taip! Iš kur viskas ateina? Iš ten. Tuoj sulauksime kanibalizmo, velnio garbinimo, ir vaikų prievartavimo mokyklose. Tai jau yra JAV. Ten jau atsidarė parduotuvėlės su pavadinimais “mieli ir seksualūs vaikai”. Ten 40 % jaunimo laiko save translyčiais ir homoseksualiais. Tai ateis ir į Lietuvą. Nedaug liko.

Pradėkim kilti ir vienytis. Supraskim ir įsikalkim į galvą, kad mes turime rinktis, ar supūti ir sugriūti su amoraliais Vakarais, ar pakilti ir išsaugoti tai, ką mes dar turime išsaugoję savo ir atstatyt tikrąsias tradicines vertybes. Bailios tautos neturi vietos po saule. Mes privalom atsitiesti. Kodėl tai rašau? Nes tai palies mano vaikus ir anūkus. Aš noriu, kad jie žinotų ne tik tai, kas yra Lietuva, bet ir tai, kad parsiduoti ir išduoti yra blogai, niekinti savo prigimtį ir žmogiškumą – taip pat.

Aš noriu, kad jie sugriautų šitą mėšlą. Nes 21-ojo amžiaus kultūra bus laikoma labiausiai iškrypusia, amoralia ir šlykščiausia era iš visų.

Dovilė


Patiko? Pasidalinkite!