Patiko? Pasidalinkite!

Alos Pugačiovos vyras, Rusijos komikas Maksimas Galkinas su gerbėjais pasidalino nauja šeimos nuotrauka. „Einu į kiną“, – pasirašė jis. Komiko prenumeratoriai nepatikėjo savo akimis. Nuotraukoje 70-metė Alla Borisovna atrodo labai jauna.

View this post on Instagram

Поход в кино 🍿 #семья

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on


„Ala, tu atrodai jaunesnė už Maksimą“, – sakė viena iš komentatorių. „Ala Borisovna nė kiek nesensta“, – pridūrė kitas komentatorius. „Štai ką reiškia mylintis vyras!“ – parašė trečias.

Dabar niekas tiksliai nepasakys, kiek plastinių operacijų turėjo „Primadonna“. Tačiau pastaruoju metu gydytojai vis labiau atkreipia į Alą Borisovna dėmesį, nes taip elgtis toliau tampa nesaugu.

Maksimas Galkinas jaunesnis už ją net 28 metais. Ir tai suprantama. Primadonai labai norisi atitikti savo vyrą.

Ala plastinėms operacijoms išleido daugiau nei 3 mln. dolerių. Žiniasklaida taip pat rašė, kad ji turi problemų ne tik su širdimi, ji kenčia nuo cukrinio diabeto. Kaip prisipažino pati dainininkė, ji dabar gyvena tik dėl savo vaikų – Hario ir Lizos.

Ne paslaptis, kad dvynukus išnešiojo surogatinė motina, kurios tapatybę pora slepia nuo viešumos. Naujagimiai – biologiniai sutuoktinių vaikai, mat apvaisinimui panaudotos judviejų lytinės ląstelės.

Alos Pugačiovos turtai

Apytiksliais skaičiavimais, Pugačiovos nekilnojamasis turtas siekia 20 milijonų JAV dolerių. Pagrindinės išlaidos pilies išlaikymui ir Lizos bei Hario vaikų ugdymui yra apie 1,5 milijono rublių per mėnesį (22000 eur.). Remiantis oficialiais duomenimis, dainininkė gauna 17 000 rublių (250eur.) pensiją per mėnesį.

Alos Pugačiovos pilis
Alos Pugačiovos pilis

Buvusio Maskvos mero Jurijaus Lužkovo , Alai dovanotas „Auksinis limuzinas“ Mercedes Pulman.

„Mercedes Pulman“ dovana iš Jurijaus Lužkovo

cosmo.ru


Patiko? Pasidalinkite!