„One America News“ parodė filmą (The Ukraine Hoax) apie D. Trampo apkaltos ištakas, masines žudynes ir smurtinį perversmą Ukrainoje kuriame dalyvavo ir lietuviai

Filmas tyrimas apie tai, kas iš tiesų vyko Orumo revoliucijos metu Euromaidane, kur aktyviai reiškėsi ir daugelis Lietuvos iškilių politikų, tarnavusių ir iki šiol tarnaujančių JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) priešininkams.

Filme pasakojamos nepavykusios D. Trampo apkaltos ištakos – tai perversmas ir žudynės Maidane.

Šis filmas yra draudžiamas Lietuvoje, todėl jo vietos čiabuviams nerodys Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas.

Filmo kūrėjas – respublikonų politinis strategas ir žiniasklaidos konsultantas Maiklas Kaputo (Michael Caputo). Jis yra dirbęs Ronaldo Reigano administracijoje, o taip pat buvo ir dabartinio JAV prezidento D. Trampo konsultantas.

Įdomu ir tai, kad M. Kaputo buvo Boriso Jelcino patarėjas ir padėjo jam antrą kadenciją tapti Rusijos prezidentu.

Šio filmo-tyrimo premjera įvyko JAV televizijos kanale „One America News“.

P. S. Čia galima prisiminti, kaip Landsberistų partijos patriarchas Vytautas Landsbergis išrėkė Kijevo centre savo svajonę apie tai, kad visoje Ukrainoje būtų padarytas Maidanas:

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.

ekspertai.eu

Patiko? Pasidalinkite!