Patiko? Pasidalinkite!

Sirija, Venesuela, tai šalys kuriose JAV paskutiniu metu patyrė pralaimėjimą, norint nuversti jos prezidentus ir užgrobti jos gamtinius resursus t.y naftą

Paskutinė JAV viltis buvo Iranas, šalis kurią jau daugelį metu JAV spaudžia ir bando kelti visokias provokacijas. Šį kartą suorganizuota dronų ataka Saudo Arabijoje ir kaltinimai, kad neva tai Irano darbas, nepavyko.

Tai buvo vienintelis būdas, kaip pateisinti JAV karinės jėgos panaudojimą prieš Iraną. Šioje vietoje Iranas kaip ir Sirija, Venesuela turi neblogą užnugarį – Rusiją, o ir Kinija pasmerkė JAV norus naudoti karinę jėgą prieš Iraną.

JAV viešpatavimas baigėsi ir tai supranta jau beveik visas pasaulis

Irano lyderis Ali Chamenėjus atmetė bet kokią galimybę derėtis su JAV, tarp dviejų valstybių augant įtampai po to, kai JAV apkaltino Iraną dėl atakų prieš Saudo Arabijos naftos pramonės infrastruktūrą.

Vadinasi JAV privalo eilinį kartą, nieko nepešusi atsitraukti. JAV pasaulio naftos resursų valdymo žemėlapis sparčiai mažėja. JAV tai kuo puikiausiai supranta ir mato, kad Rusija, Iranas, Turkija, Indija ir Kinija tampa daugiau nei verslo kolegos. Todėl tikėtina, kad JAV bandys naują būdą kaip atsiimti savo dalį.

Galima tikimybė, kad bus išnaudota kokia nors ES vasalė, tam, kad suorganizuoti provokaciją Rusijos pasienyje. Tai įvykus, ES ir JAV galės naudoti karinę jėgą prieš Rusiją, ko pasekmėje ES būtų sukeltas karinis konfliktas iš kurio JAV turėtų didžiulę naudą.

ES senbuvės suprato, kad naftos galima gauti iš Rusijos. Senbuvės ES narės mezga glaudžius ryšius su Rusija, suprasdamos, kad plėšikavimo arabų šalyse laikai baigėsi.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!