Patiko? Pasidalinkite!

Sunku patikėti, tačiau ši moteris su modelio išvaizda yra 10-ies vaikų motina. Tai Viktorija Chadarceva,  ji yra Vladikaukazo mero Macharbeko Chadarcevo žmona. Kai jauna pora susituokė, vyras prisipažino, kad norėtų turėti 5 vaikus.

Dešimties vaikų mamytė

Šeimoje griežtos Kaukazietiškos vertybės

Metai bėgo, o vaikų skaičius namuose tik didėjo. Vyriausiajam dabar yra 18 metų. Kiekvienas vaikas turi savo buitines pareigas. Jie turi rūpintis savimi ir namais, išmokti gaminti maistą ir rūpintis jaunesniaisiais.

eimyna 10 vaikų

Telefonai ir kompiuteriai tik tiems, kuriam jau 10 metų! Tėvas su jais yra griežtas, mėgsta laikytis drausmės, bet žinoma kartais ir palepina. Vaikai puikiai supranta jo auklėjimo metodus, todėl yra labai prie jo prisirišę ir jį be galo myli.

Viktorija

Ji tiesiog graži. Kai ji dalijasi šeimos nuotraukomis, daugelis prašo pasidalinti tokios neįtikėtinos motinos su daugybe vaikų grožio paslaptimi. Į šį visų užduodama klausimą, jis atsako labai paprastai: “sveika mityba ir aktyvus gyvenimo būdas”. “Stebuklų nebūna, viskas mūsų rankose!”, – sako Viktorija

Bet laimingiausia moterimi mane daro, ne mano išvaizda ir kūnas, bet mano mylima ir gausi šeima.

Kartais, pagalvodavau kaip ir daugelio vaikų mama, apie save, kaip realizuoti profesiniame gyvenime, tačiau supratau, kad šeima jai yra svarbesnė nei visi karjeros laimėjimai ir sėkmės.

Paklausus Viktorijos ar jie su vyru dar planuoja vaikų, ji atsakė, kad planuose nėra, bet viskas Dievo valioje…

Viktorija  buvo apdovanota “Motinos herojės” titulu. Jai buvo sumokėta 50 tūkst. rublių premija, bet visas gautas lėšas Vladikaukazo vadovo žmona paaukojo našlaičių namams, – rašo KP.ru

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!