Patiko? Pasidalinkite!

Ukrainos “avelėms” davė naują šansą, jie renkasi iš oligarcho, arba dar didesnio oligarcho (kuris turi nusipirkęs kandidatą- klouną), arba tiesiog JAV valdomą marionetę.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zelenskij“

Kas jie, pagrindiniai trys kandidatai?

Petro Porošenka (ukr. Петро Олексійович Порошенко, g. 1965 m. rugsėjo 26 d. Bolhrade, Odesos srityje) – Ukrainos politinis ir visuomeninis veikėjas, penktasis Ukrainos Prezidentas (išrinktas 2014 m. gegužės 25 d.), užsienio reikalų ministras 2009–2010 m., Ukrainos prekybos ir ekonominės plėtros ministras 2012 m. Vienas turtingiausių Ukrainos gyventojų, milijardierius.

Igoris Valerionovičius Kolomojskis (ukrainiečių : Ігор Валерійович Коломойський: hebrajų : איגור קולומויסקי ; gimęs 1963 m. Vasario 13 d.) Yra Ukrainos milijardierius įvertintas kaip antrasis arba trečiasis turtingiausias asmuo Ukrainoje (po Rinato Achmetovo ir Viktoro Pinčiuko).

Igoris Kolomojskis nusipirko visiems gerai žinomą ukrainiečių aktorių ir komiką – Volodymyrą Zelenskį. Volodymyrą Zelenskį, Igoris Kolomojskis prasistūmė į  Ukrainos prezidento rinkimus, kaip vieną iš kandidatų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „zelenskij“

Julija Tymošenko (gimė 1960 m. lapkričio 27 d.) – Ukrainos politikė, verslininkė. 2005 m. sausio–rugsėjo mėn. ir nuo 2007 m. gruodžio iki 2010 m. kovo Ukrainos premjerė. Turi ekonomistės diplomą. Ji yra JAV marionetinė kandidatė, kuri taip pat, turi aktorinių sugebėjimų.

Ukraina renkasi iš didesnės mėšlo krūvos nei Lietuva?

Apmaudu, bet Ukrainai šviesus rytojus tikrai nenusimato, oligarchinės mafijos valdžios užėmimas garantuoja Ukrainos valstybės pavertimą, dar viena militarine (karine) JAV įtakos zona, kurios pagalba bus atliekamos provokacijos prieš Rusiją.

Paprasti žmogeliai, tikrai nesulauks geresnio gyvenimo, nes šitiems visiems kandidatams svarbiausias prioritetas bus išsaugoti ir padidinti savo turtą. Reikia tiesiog suprasti, kad oligarchai visi iki vieno yra psichiniai ligoniai sergantys nepagydoma turto troškimo liga.

Balsavusių rinkėjų apklausos rodo, kad V.Zelenskį per pirmąjį rinkimų turą parėmė 30 proc. rinkėjų, o P.Porošenką – 18–19 proc. Julija Tymošenko esą sulaukė apie 14 proc. rinkėjų paramos.

Rinkimų rezultatai, kurie yra visiškai nesvarbūs

Kas belaimėtų, Ukraina valdys JAV, o laimėtojai bus, tik personalas aptarnaujantis JAV politinius interesus. Oligarchai nesupranta vieno dalyko, kad jų turto išsaugojimas ir jo didinimas yra tiesiog liga. Tais kurie serga šia liga, kapitalistiniame pasaulyje pasinaudojama kaip vienu iš žmonijos valdymo formų. Oligarchai viso labo tėra labai žemas (ekonominis) valdymo prioritetas, ant jų visų, visada turima kompromatas ir būdai, kaip iš jų atimti visą turtą. Už ekonominį yra galingesni žmonijos valdymo prioritetai, tai religinis – ideologinis, chronologinis -istorinis ir pasaulėžiūrinis.

Didžioji dalis žmonijos nesupranta pasaulio valdymo pagrindų, todėl mano, kad pinigas VISKĄ!

Vaidas Žemaitis

 

 

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!