Patiko? Pasidalinkite!

Vienas talentingiausių pasaulio anūkų, Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis atskleidė, kad jam „Vakarai iki šiol neatsakė į klausimą, ką laiko Rusijos karo Ukrainoje baigtimi“.

„Pasak ministro, sąjungininkų laikysena sankcijų klausimu bei parama Kijevui ima strigti bei svyruoti. Nepaisant to, kad Vakarų lyderiai tvirtina – Rusija privalo pralaimėti šį karą – anot Lietuvos diplomatijos vadovo, stinga sutarimo, kas iš tikrųjų slypi po šiais žodžiais“, – skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo analitinėje analizėje „Landsbergis: Vakarai neatsakė į klausimą, kaip turėtų baigtis karas Ukrainoje“.

Politiko manymu, Vakarai jam specialiai vengia atsakyti į jo iškeltą klausimą.

„Atsakymų aš ieškočiau ne vienoje ar kitoje sostinėje, ne vienoje ar kitoje valstybėje. Aš ieškočiau daugiau psichologijoje apie tai, kaip mes suvokiame, kaip tas karas turėtų baigtis. Man esminis klausimas yra neatsakytas arba yra specialiai vengiama jį atsakyti“, – „Lietuvos ryto“ televizijai pasakė G. Landsbergis, kurį cituoja nepriklausomas Landsbergių leidinys.

G. Landsbergis jau anksčiau yra nurodęs, kad Rusija privalo nedelsiant liautis šaudyti, palikti visas užimtas Ukrainos teritorijas, įskaitant Krymą, visiškai kompensuoti padarytą žalą ir nubausti kaltuosius.

Pasak Lietuvos diplomatų lyderio, Rusijai atlikus ankščiau minėtus veiksmus tik tada bus galima pradėti su ja kalbėtis ir spręsti šios šalies ateitį.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!