Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 14 dieną, galimi staigūs nuotaikų svyravimai; audringas, bet greitai praeinantis santykių aiškinimasis ir noras būti įvykių centre

Patarimas ekstremalaus sporto ir aštrių jausmų gerbėjams: nepamirškite atsargumo, diena pasižymi padidėjusia traumų rizika. Kitose srityse padidėjęs emocinis fonas gali padaryti šią dieną jums ryškią ir įsimintiną.

Avinas (03.21-04.20). Aplinkiniai žmonės šiandien gali įtraukti jus į ginčą, beprasmišką diskusiją ar konfliktą. Galbūt, jūs net pajusite, kad kažkas maitinasi jūsų emocijomis! Žvaigždės pataria jums  nepatogioje situacijoje tiesiog pasitraukti į šalį. Geriau dėl akių sutikti, nei įsitraukti į polemiką ir paskui jaustis išspaustu, kaip citrina.

Jautis (04.21-05.21) Šiandien jūsų sėkmės raktas bus ryžtingumas! Jūs galite išdrįsti žengti drąsų žingsnį, vienintelė sąlyga — šis žingsnis turi būti gerai apgalvotas. Taigi, jei turite planą, kuriam įgyvendinti trūko drąsos, tada šiandien pats laikas pradėti veikti. Blogiau, jei šiandien imsitės kažkokios veiklos spontaniškai, dėl trumpalaikių norų ar emocijų įtakos: staigus protrūkis gali pastūmėti jus į neapgalvotą poelgį.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien jūs ir mandagumas būsite toli vienas nuo kito, kaip niekad anksčiau! Diena jums sukelia norą atvirai išsakyti aplinkiniams žmonėms į veidą viską, kas jums atrodo būtina. Jūsų logika tuo metu bus paprasta: aš žinau kaip geriau, mano nuomonė yra teisinga. Kad toks jūsų elgesys netaptų kivirčų pagrindu, žvaigždės pataria jums nukreipti savo įkarštį kokia nors taikia linkme. Reikaluose, kuriuose aplinkiniai žmonės nesipainioja po jūsų kojomis, jūs sugebate šiandien padaryti neįmanomus dalykus!

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien jums neverta rodytis viršininko akyse — yra tikimybė pakliūti po karšta ranka! Tačiau tai gali būti susiję ir su žmonėmis, nuo kurių jūs priklausote ar kurie turi jums įtakos: tėvai, mylimas žmogus, draugai. Kad diena praeitų be nemalonių ekscesų, jums reikia tarp savęs ir aplinkinių žmonių pastatyti nepramušamą skydą iš savo žavesio ir humoro jausmo.

Liūtas (07.23-08.23) Šiandien žvaigždės jums pataria pasiruošti tam, kad jums teks ginti savo interesus. Tai gali būti teismo procesas, piniginis ginčas ar kaltinimai jūsų atžvilgiu. Tuo tarpu  jūs greičiausiai nesugebėsite pergalingai išeiti iš ginčytinos situacijos ir įrodyti kitiems savo teisumą. Net jei jūsų rankose yra geležinių argumentų, žvaigždės pataria jums palaukti. Geriau pademonstruoti savo kozirius kitą dieną, kai turėsite daugiau šansų laimėti.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien atėjo laikas veikti! Galite kiek norite kurti planus, bet kažkada juos reikia įgyvendinti. Galbūt jūs negalėjote pasiryžti pradėti kažkokį projektą, prisipažinti meilėje, užsisakyti kelionę prie jūros ar įsigyti daiktą, apie kurį svajojote. Jei taip, tada šiandien yra tinkama diena, kad tvirtos valios sprendimu paimti jautį už ragų. Ir net jei priekyje dar laukia ilgas kelias, nereikia bijoti: bet koks kelias prasideda nuo pirmo žingsnio.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jums gali atsirasti galimybė kažką ištaisyti. Tai gali būti susiję su kasdieniais dalykais, ar darbo momentais, o gal ir su kažkuo globalesniu, pavyzdžiui, santykiais su artimaisiais. Žinoma, nėra lengva prisipažinti sau ir kitiems, kad padarėte klaidų, bet galų gale visi žmonės daro klaidų: vieni daugiau, kiti visada. Rytoj prisipažinę, kad esate neteisūs kažkokiame klausime, jūs nesigailėsite — nes numesite nuo savo pečių didelę naštą, o mainais jums atsivers naujos perspektyvos.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien jūs galite demonstruoti bekompromisiškumą, įnirtingai puldami tuos, kurie pasiryš jums kaišioti pagalius į ratus ar išdrįs atvirai prieštarauti. Tačiau ne mažiau įnirtingai jūs sugebate ginti savo draugus ar visus nepelnytai įžeistus. Viena vertus, toks kategoriškas nusitaikymas leis jums sutriuškinti savo oponentus, kita vertus, vakare jūs galite nustebę sužinoti, kad įsigijote keletą naujų priešų ar naujų draugų.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien žvaigždės jums pataria neiti užuolankom ten, kur galima judėti tiesiai. Tiesus kelias yra trumpiausias, bet labai dažnai mes apie tai pamirštame! Šiandien jūsų sėkminga strategija bus paprasta: jokio gudrumo, apgaulės ir bandymų ką nors paslėpti. Visose gyvenimo srityse — draugystėje, darbe ir meilėje — jums padės nuoširdumas ir sąžiningumas. Problemos? Papasakokite apie jas. Norite ko nors pasiekti? Paskelbkite apie tai. Šiandien aiškiai suformuluotas tikslas jums atvers naujas galimybes ir naujas duris.

Ožiaragis (12.22 – 01.20) Šiandien bet kokia smulkmena jūsų akyse sugeba išaugti iki dramblio dydžio! Dėl to jums bus sunku nustatyti prioritetus, nuspręsti, kuriuos dalykus reikia padaryti pirmiausia, o kuriuos atidėti vėlesniam laikui. Viskas jums atrodys vienodai svarbu. Dėl to jūs galite bandyti iškart griebtis visko ir… nieko nespėti padaryti. Kad diena nepraeitų beprasmėse lenktynėse, žvaigždės pataria jums atsiminti išmintingą mintį: „Žmogaus laimė yra kažkur tarp laisvės ir disciplinos“. Šiek tiek disciplinos mintyse ir poelgiuose rytoj jums nepakenks.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jūs netyčia galite ką nors įžeisti, net nenorėdami to. Žvaigždės verčia jus pirmiausia kalbėti, o tada galvoti, kokias pasekmes tai sukels. Taigi, paveikiami emocijų, jūs galite netyčia atskleisti kažkieno paslaptį arba išsakyti nemalonią tiesą pašnekovui tiesiai į veidą. Kad nesukeltų nesusipratimų, žvaigždės jums pataria rytoj nuvykti ten, kur visi šoka, o garsiai skamba muzika — ten jūs neturėsite laiko kaltinamiems pokalbiams.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien jūs turite būti atsargūs bendraudami, ypač su artimaisiais. Žvaigždės skatina jus veikti nesigilinant ten, kur reikia subtilaus požiūrio. Be to, jūs galite būti kritiški aplinkinių žmonių atžvilgiu, išreikšdami jiems savo nepasitenkinimą. Kad nebūtų sugadinti santykiai su kuo nors iš artimųjų, žvaigždės pataria jums šiandien pokalbiuose neliesti skaudžių ir subtilių temų. Nes išspręsti problemos jums tai nepadės, tačiau pagilinti ją — galima be vargo.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!