Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 18 dieną, jei nepavyks išvengti glaudaus bendravimo su aplinkiniais žmonėmis, galimi konfliktai bet kuriose srityse, susijusiose su įsivaizduojamu ar realiu teisių ir laisvių pažeidimu. Kad taip neatsitiktų, šią dieną nereikia duoti valios nuoskriaudoms, ypač spontaniškoms.

Avinas (03.21-04.20). Šiandien žvaigždės reikalaus iš jūsų dėmesio ir rūpesčio artimųjų atžvilgiu. Galbūt tai susiję su darbu, ir jums reikės pasidalyti savo žiniomis ir patirtimi. O gal draugui reikės pagalbos, ir jums teks jo išklausyti ir palaikyti. Žvaigždės pataria jums, jei tai yra jūsų galioje, padėti — padarytas gėris būtinai grįš pas jus, o pasaulis taps šviesesnis ir geresnis.

Jautis (04.21-05.21) Šiandien yra ta diena, kai aplinkiniai žmonės gali ant jūsų galvos išlieti daug kritikos. Net menkiausios jūsų klaidos kris į akis, o jei klaidų nebus, aplinkiniai su malonumu jas sugalvos. Taigi, kad diena nenuviltų jus, jums verta viską vertinti su humoru.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien žvaigždės įspėja jus, kad nuo jūsų akių paslėptas kažkas svarbus! Galbūt, už jų nugaros rezgama intriga, o jūs apie tai net neįtariate; kažkas nepastebimai kaišioja pagalius jums į ratus, kenkia jūsų karjerai ar skleidžia gandus už jūsų nugaros. Kad visa tai nepadarytų žalos jūsų reikalams ir reputacijai, žvaigždės pataria jums rytoj laikyti akis ir ausis atviromis bet kuriai informacijai. Ir be to, yra prasmė pasitarti su tais, kurie apie visus žino viską — juo labiau, kad toks naudingas žmogus yra beveik bet kuriame kolektyve.

Vėžys (06.22-07.22) Šiandien jumyse pabus buhalteris! Jam puikiai seksis bet kurie reikalai, reikalaujantys dėmesio, kantrybės ir punktualumo. Dėl šių savybių jums nebus sunku perskaityti sutartyje viską, kas užrašyta smulkiu šriftu, ar sutvarkyti užkrautą darbo stalą. Ypač gerai skaičiuosite pinigus: ši diena yra palanki investicijoms, indėliams, namo biudžeto planavimui ir pagrįstoms išlaidoms. Šią dieną įgyti pirkiniai gali džiuginti jus daugelį metų, todėl žvaigždės pataria jums eiti apsipirkti.

Liūtas (07.23-08.23) Šiandien visuose reikaluose pirmoje vietoje jums bus jūsų “aš”! Šią dieną jūs turėsite didžiulį pasitikėjimą savimi, kuris lenks jus į egocentrizmą. Dėl šios priežasties jūs busite linkę priimti sprendimus vienasmeniškai, neklausydami kitų nuomonės. Tiesa, jūsų ryžtingas elgesys greičiausiai nebus suprastas kitų žmonių, todėl, nepaisant visų jūsų gerų ketinimų, neatmetami konfliktai ir pasipriešinimas iš išorės.

Mergelė (08.24-09.22) Šiandien žvaigždės jums pataria ypatingą dėmesį skirti artimiesiems. Net jei jūs turite daug darbo, verta atsitraukti nuo reikalų engimo, kad pabūtumėte kartu su tais, kurie jums brangūs.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jūs sugebėsite patikėti stebuklais! Visiškai tikėtina, kad kai kurie įvykiai, kurių liudininkai jūs tapsite, nepateks į materialistinį pasaulio supratimą. Galbūt, rytoj jūs patirsite dežavu jausmą, ar jūsų akivaizdoje nuostabus įvykis, sutapimas ar reiškinys.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien bus diena, kai tik paprasti, konservatyvūs keliai atneš jums sėkmę. Jei jūs imsitės drąsių eksperimentų arba pasikliausite ekspromtu, jūs dėl to pasigailėsite.

Šaulys (11.22-12.21) Šiandien žvaigždės nuolat paveiks jus duoti patarimų aplinkiniams žmonėms, be to, šie patarimai bus labai praktiški! Jūs tai padarysite iš visos širdies, kai niekas jūsų neprašys, kai niekas jūsų neprašys. Na, o jei kasnors kreipsis į jus pagalbos, tada jūs galėsite puikiai padėti ne tik žodžiu, bet ir reikalu.

Ožiaragis (12.22 – 01.20) Šiandien žvaigždės jums prognozuoja ne labai palankią dieną, tačiau to priežastimi taps ne tiek išorinės aplinkybės, kiek jūs patys. Jus erzins viskas! Dėl šios priežasties galimi konfliktai, nuoskaudos ir nesusipratimai su aplinkiniais. Norėdami to išvengti, jūs turite kuo mažiau bendrauti rytoj ir užsiimti kuo nors pozityviu — pavyzdžiui, užsiimti fitnesu ar pažiūrėti linksmą filmą.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien bus diena, kai iš ryto viskas gali kristi jums iš rankų. Jūs galite pajusti jėgų stoką. Bandydami imtis sudėtingų reikalų, jūs rizikuojate juos sužlugdyti. Kad diena nekeltų nusivylimo, jums reikia atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Tegu jūs nespėsite padaryti daug, bet ir niekam nepakenksite.

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien jūs turite būti švelnesni su aplinkiniais žmonėmis, ypač su artimais žmonėmis, nors žvaigždės, deja, nepaveiks jus tai padaryti. Jūsų netolerancija ir griežtumas gali tapti konflikto priežastimi. Jei tarpusavių apkaltinimų nėra jūsų planuose šiai dienai, tada jums teks daryti pagrįstus kompromisus. Ir kad nieko neįžeistumėte, laikykitės paprastos taisyklės: “Nedarykite ir nesakykite kitiems to, ko nežadate sau”.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!