Patiko? Pasidalinkite!

Laisva, nepriklausoma, gerovės Lietuva – rūpinasi mūsų šalies saugumu. Puolantis Rusas gali bet kokiu momentu mus užpulti, todėl turime būti pasiruošę atremti agresoriaus atakas bet kuriuo metu. Šį kartą ir vėl mums į pagalbą atskubėjo JAV ir už labai nebrangiai parekomendavo įsigyti šarvuotų visureigių. Mūsų šalis kaip žinome yra labai geruose santykiuose su JAV, todėl prieštarauti tokiai rekomendacijai, būtų tiesiog neetiška

Krašto apsaugos ministerijos vadovas, taip respublika parodys, kad Lietuva rūpinasi ir investuoja tiek į savo, tiek į visos NATO saugumą.

Lietuva įsigis 200 šarvuotųjų kovinės paramos visureigių JLTV šalies kariuomenei, praneša Krašto apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

Lietuvos Krašto apsaugos ministerija ir JAV gynybos departamentas pasirašė sutartį dėl 200 šarvuotų visureigių įsigijimo. Sutartį ketvirtadienį pasirašė Gynybos resursų agentūra prie Krašto apsaugos ministerijos ir JAV Gynybos departamentas. Pažymėta, kad nauji visureigiai kompanijos „Oshkosh Defense“ „sustiprins esamus Lietuvos kariuomenės pajėgumus, padidins mobilumą, karių apsaugą ir kovinę galią“.

Sutarties suma — 145 milijonai eurų. Visureigiai bus gaminami pagal Lietuvos reikalavimus. Jie bus su bokšteliais, apginkluoti 12,7 mm kulkosvaidžiais M2 QCB. Įrangą gaus brigadų „Geležinio Vilko“ ir „Žemaitijos“ batalionai.

Pirmieji visureigiai Lietuvos kariuomenei bus perduoti 2021 metų pabaigoje.Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis karinės technikos pirkimą pavadino „stipriu signalu“ sąjungininkams, kad Lietuva rūpinasi ir investuoja tiek į savo, tiek į visos NATO saugumą.

Lietuvos krašto apsaugos ministerija ir JAV Gynybos departamentas pasirašė sutartį dėl 200 šarvuotų visureigių įsigijimo

Šiuo metu Lietuvos kariuomenėje naudojami visureigiai HMMWV. Lietuva ir kitos Baltijos šalys nuolat skelbia apie didėjančią „Rusijos grėsmę“. Jų valdžia dažnai prašo NATO sudaryti jų teritorijose karinius kontingentus.Anksčiau Lietuva gavo amerikiečių priešraketinės gynybos sistemas „Javelin“, kurios kainavo jai daugiau nei 17,6 milijono eurų.

Nors Rusija ne kartą Vakarų šalims kartoja, kad nesiruošia jų pulti, bet JAV rekomendacijos yra įtikinamesnės, todėl mūsų valdžia pasitiki labiau JAV, nei Rusija.

Mokytojai, pensininkai, gaisrininkai ir ūkininkai, liaukitės skurdinę mūsų šalį! Negi nesuprantate, kad ne piniguose laimė?! Aplamai, kaip Jūs neturite sąžinės, Lietuvai tokiu pavojingu laikmečiu kaulyti iš valdžios didesnių atlyginimų ir išmokų.

Mylėtumėte savo šalį, parduotumėte savo namus, kolektyvinius sodus, žemes ir paremtumėte Krašto apsaugos ministeriją, kuri artimiausiu metu pradės derybas su JAV Vyriausybe dėl galimybės įsigyti šešis naujus sraigtasparnius. Planuojama universalių karinių sraigtasparnių UH-60M „Black Hawk“ įsigijimo vertė – apie 300 mln. eurų.

Per Jūs, gobšuolius,  Lietuva priversta prašyti  JAV paramos iš saugumo paramos lėšų, kad galėtų įsigyti naujus sraigtasparnius.

Saulius Koscenko

 


Patiko? Pasidalinkite!