Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva sparčiai vejasi vakarus ir sparčiai vystosi lytiškai. Seniau už tokias pramogas Tarybiniais laikais veždavo į psichiatrines ligonines ir neaišku kokiais metodais gydydavo. Pagaliau esame laisvi ir pagaliau galime laisvai kas nori su kuo ir bet kaip…

Pristatome susipažinimui gėjų saunos privalumus ir taisykles

Gal tarp mūsų skaitytojų yra tų kurie nori, o gal jau yra išbandę šiuos malonumus, todėl trumpai supažindinsime su vakarietiškų malonumų tradicijomis. Ir žinoma, tai vyksta Lietuvos sostinėje – Vilniuje.

GLAMOUR- tai vienintelė privati gėjų ir biseksualų sauna Vilniuje. Veikiame jau nuo 2008 metų. Per šį laiką sugebėjome užsitikrinti savo vietą LGBT bendruomenėje kaip karščiausia uždarų vakarėlių vieta sostinėje bei išauginome ne vieną klubinėtojų kartą. Klientus pasitinkame maloniu aptarnavimu, prabangiu interjeru bei seksualia atmosfera.

Intymesnių pojūčių mėgėjams siūlome pasivaikščioti meilės koridoriumi, kuriame gausu uždaresnių poilsio kambarėlių , norintiems praleisti nepamirštamą intymų vakarą. Čia reikia būti pasiruošus bet kam. Atskiruose kambarėliuose galima netrukdomai mėgautis intymia atmosfera, pajusti geismo alsavimą, o drąsiausieji galės išbandyti žaidimų erdvę, kur galima įgyvendinti visas savo slapčiausias seksualines fantazijas. Vietos užteks visiems – BDSM, GloryHole, Sling mėgėjams.
Pratęsti vakaro linksmybes galite mūsų jaukiame viešbučio kambaryje su visais patogumais. Meilės guolio teiraukitės saunos administracijoje.

Spalvos ir jų reikšmės (naujokams)

Niekada nesi buvęs gėjų saunoje? Šiek tiek informacijos ir patarimų sumažinti pirmo karto stresą.

-Norint išvengti papildomų nesusipratimų, prieš apsilankant siūlome peržvelgti mūsų renginių agendą, kurioje nurodyti visi vakarėliai, vyksiantys tą vakarą.

-Skambink durų skambučiu, esančiu prie įėjimo į sauną. Saunos darbuotojas atvers duris ir įleis vidun. Kartu nusileisite į saunos registraciją. Štai, baisiausia dalis jau praeity.

-Registracijoje, susimokėjus įėjimo mokestį, gausi rankšluostį bei apyrankę su numerėliu bei raktu nuo tavo spintelės rūbams. Taip, rūbus teks palikti ten. Viso vakaro garderobu taps tik aplink klubus apjuostas rankšluostis. Pažadame, taip jausies kiek įmanoma labiau atsipalaidavęs. Kita priežastis likti nuogam- higiena.

-Tavo pageidavimus atspindės spalvotos juostelės ant tavo riešų. Jas išsirinkti galėsi saunos registracijoje. Juostelių reikšmes rasi puslapio apačioje.

-Jei vis dar jautiesi nedrąsiai? Prisėsk prie baro bei išgerk šalto alaus ar saldaus kokteilio. Sako, tai padeda nuimti įtampą bei apsiprasti naujoje aplinkoje. Esame draugiški, todėl greitai susirasi naujų draugų. Atsiskaityti bare galima grynaisiais iš karto arba tiesiog barmenui parodyk savo spintelės numerėlį – viskas bus įtraukta į tavo sąskaitą, kurią susimokėsi išeinant.

-Įsidrąsinus galima eiti apsižvalgyti bei išmėginti saunos malonumus, kurių pas mus per akis. Mes skatiname tik saugius meilės žaidimus, todėl nemokami prezervatyvai prieinami visiems. Juos rasi visose saunos zonose pakabintuose dispenceriuose.

-Saunoje, vakarėlių metu propaguojame toleranciją, todėl „NE“ visada reiškia „NE“. Todėl nebūsi verčiamas daryti tai, ko nepageidauji.

Tikimės, kad pirmas apsilankymas pas mus bus malonus bei lauksime tavęs vėl ir vėl sugrįžtant.

saunos spalvų reikšmės

Štai kaip galima išnaudoti saunas, pasirodo jos skirtos ne vien nusiprausimui ir sveikatinimo procedūroms, bet ir lytinių orgijų vakarėlių organizavimui.

Verta buvo stovėti Baltijos kelyje, nes kitu atveju to tikrai neturėtume.

BV inf. (Už reklamą nesumokėta)


Patiko? Pasidalinkite!