Patiko? Pasidalinkite!

Vilniuje startuoja naujas darinys Zuokas – Žemaitaitis – Paulauskas skambiu pavadinimu – “Laisvė ir teisingumas”

Tvarkos neliks, vietoj tvarkos bus laisvė ir liberalizmas

Naujai sulipdytai liberalių vertybių „Laisvės ir teisingumo“ partijai vadovaus buvęs „tvarkiečių“ lyderis Remigijus Žemaitaitis. Nauja partija parodų rūmų „Litexpo“ prieigose įkurta pakeitus buvusio sostinės mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) pavadinimą, jis pakeistas vienbalsiai balsavus visiems susirinkusiems 267 asmenims, sėdintiems 113 automobilių.

Trys muškietininkai

A. Zuokas, R. Žemaitiatis ir A. Paulauskas suvaidino „tris muškietininkus“ – naujos partijos lyderiai  sušuko – „Vienas už visus, visi už Lietuvą“. Vėliau iškilmingai nuleistos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) vėliavos, pakeltos – „Laisvės ir teisingumo“ vėliavos. Jas pakeitė naujos politinės jėgos lyderiai, o susirinkusiesiems ant automobilių suklijuoti naujos partijos lipdukai. Geltono fono apskritime vaizduojamas mėlynas Vytis, šalia pavadinimą simbolizuojančios raidės „LT“ ir partijos pavadinimas.

Planuoja 15 vietų Seime

„Mano tikslas yra 15 vietų (…) Manau, kad tai yra pakankamai teigiamas, geras, teisingas sprendimas naujam politiniam dariniui“, – žurnalistams teigė partijos pirmininkas R. Žemaitaitis.

Partija “Tvarka ir teisingumas” naikinama

Tuo pačiu Vilniuje, šalia „Litexpo“ parodų rūmų, šeštadienį delegatų suvažiavime nuspręsta likviduoti partiją „Tvarka ir teisingumas“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!