Seimo narės konservatorės Jurgitos Sejonienės patarėjas Valdas Bartkevičius, viešai prisistatantis kaip didelis Ukrainos rėmėjas, vaizdo įraše, kuriame vartojama rusiška necenzūrinė leksika, reiškia grasinimus. Įraše jis teigia, kad, jeigu per Lietuvą vėl pradėtų judėti vagonai su baltarusiškomis kalio trąšomis, „imtųsi veiksmų“, kad tokie vagonai „nuvažiuotų nuo bėgių“. Ar tai nėra terorizmas?
Vaizdo įraše taip pat girdėti, kaip Valdas Bartkevičius reiškia pyktį dėl JAV vedamų taikos derybų.
Perspėjame, kad įraše naudojama necenzūrinė leksika, o Lietuvos policija, dėl šios leksikos Seimo narės patarėjo nebaudžia.
Daugiau informacijos – pačiame vaizdo įraše.
2025.12.04 Seimo narės Jurgitos Sejonienės patarėjas Valdas Bartkevičius paskelbė pranešimą, kuriame esą kalba apie ketinimą „imtis veiksmų prieš kitaip mąstančius žmones“. Teigiama, kad jis pareiškė „kals (kaip Jėzų prie kryžiaus?)“ ir „daužys tuos, kurie nesupranta, kas yra normalus gyvenimas“.
Ukrainai pralaimint, į viešumą gali pradėti reikštis asmenys, kurie galimai turi psichikos sutrikimų ir tiki neišvengiamu Ukrainos pergalingu rezultatu. Tokie asmenys, reiškia nepasitenkinimą tiems, kurie pasisako prieš karą.
SN inf.

Konservatoriams galioja patarlė – kuo pats kvepia (smirda), tuo ir kitus tepa.
Kasčiūnas moka malti tik liežuviu. Į frontą jis niekuomet neis. Jis bailys.
Oho kaip nervinasi, turbūt giliai jaučia kur veda geopolitika ir supranta, kad už savo žodžius ir labai šlykščius veiksmus (turiu omeny šlapinimąsi ant paminklų) teks labai skaudžiai atsakyt. Netikiu, kad jis mirs sava mirtim. Jo veiksmai, pasisakymai sveiku protu nesuvokiami
Visa tai rodo, kad Lietuva skatina terorizmą.
Iš kur dar vienas toks durnius išlindo.Koks jis Ukrainos rėmėjasNaudojasi žmonių aukomis, Ukrainos vardu.Jeigu jis grasina Lietuvos žmonėms, varyti lauk iš Lietuvos .Atimti pilietybę. dar vienas garbintojas fasižmo.Abu su Kasčiūnu po paranke ir marš iš Lietuvos.Netinka teisybė ,varykite ten kur rasite.Į Ukraina į frontą.