Patiko? Pasidalinkite!

Iš serijos kai nemąsto galva tai kenčia ne tik kūnas, bet ir piniginė.

Vakar keturi imigrantai užklydo į Dieveniškėse esančią protestuotojų stovyklą. Na o protestuotojai vietoje to, jog jiems paaiškintų kaip geriau pasiekti Vokietiją (nes jų tikslas ir yra ne Lietuva o Vakarų Europa) tiesiog iškvietė policiją.

Policija tuos asmenis nuvežė į vieną ar kitą imigrantų stovyklą ir pagal naujus Seimo sprendimus ten juos galės laikyti nebe 28 dienas kaip anksčiau, bet pusę metų.

Pusė metų tie žmonės bus įkalinti šalyje kuri buvo ne jų tikslas. Pusė metų bus taškomi biudžetiniai pinigai jų išlaikymui.

+ Padidėjo bendras imigrantų kiekis kurie jau nebetelpa, tad +4 -iais imigrantais atsirado didesnis argumentas kodėl valdžia juos norės grūsti į Dieveniškes 🙂

Tad protestuotojai, vietoje to, jog spręstų problemą, (tranzitas per Lietuvą į Vakarus) ją gilina padėdami įkalinti tuos imigrantus:))

Situacija komiška, bet tai jau nebestebina, nes kai veiksmas iškeliamas aukščiau mąstymą bei teoriją, tai ir gaunasi veiklos imitacija bei automatinis pralaimėjimas. Anksčiau ar vėliau. Su daugiau pipiriukų ir bananų, ar mažiau.

Kadangi logika seniausiai nebedėstoma Lietuvos vidurinėse mokyklose, tad rekomenduojama tokiomis studijomis užsiimti savarankiškai – https://bukimevieningi.lt/…/2021/05/LOGIKA-1953-pdf.pdf


Patiko? Pasidalinkite!