Ukrainos aktyvistas dalyvavęs Euromaidane Mikola Dulskiy supratęs kas iš tikro vyko 2014 m. Ukrainoje, atskleidžia informaciją, kuri gali daugelį šokiruoti. Jis teigia, kad provokacijas ir užsienio šalių piliečių žudymai buvo gudrus apgalvotas planas, kad atkreipti visos pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Jis teigia, kad snaiperių grupėms vadovavo lietuvis Audrius Butkevičius, kuris priklauso MI6 (Jungtinės Karalystės karinė žvalgyba).
Ukrainietis aktyvistas išdėsto iki smulkmenų, vardus ir pavardes, kas tuo metu organizavo provokacijas Kijeve. Perspėjame, kad kai kurios žinios gali šokiruoti. Aktyvistas Mikola Dulskiy dalyvavęs Euromaidane su savo grupe aktyvistų, tik nesenai suprato, kad jis ir jo būrys buvo išnaudotas kaip įrankis Ukrainos valdžios nuvertime.
Šis video yra šalinamas iš Ukrainos tinklalapių ir šis žmogus yra persekiojamas galimai Porošenkos nusamdytų žudikų. Sklinda kalbos, kad už jo galvą Ukrainoje siūloma 50 000 dolerių.
newsone.ua ir youtube.com inf.
Tai bet visada atsakymas tik vienas – šviesi valdžia.
lietuva turi žudiku buri kuris dalyvauja valstybiniuose perversmuose butkevičiusd pats prisipažino kaip dalyvavo gruzijoj
ZUDINES SAUSIO 13-ta SURENGE SAJUDINE GAUJA PAGAL amerikono D.Sharpo technologijas.
Jurijus Subotinas.
O Medininkai?
Del Medininku negaliu pasakyti, nes nezinau.
O del sausio 13-os ruosiamu zudiniu zinojau dar sausio 3 diena 1991-ais.
Butkevicius pries kelis menesius iki Majdano buvo nuvaziaves i Kijeva ir ten strategavo tokias pat zudines ir tokiu pat tikslu kaip ir Vilniuje 1991-ais sausio 13-ta diena.
AS APIE TAI PRANESIAU Sergejuj Baburinui, bet jis nepranese apie tai Rusijos spectarnyboms, del to ir buvo nuzudyti zmones Kijeve.
Jurijus Subotinas.
DEL zudiniu tiesos sausio 13-ta 1991-ais Paleckiui pasakiau as ir Valerijus Ivanovas, kuri vadina “Jedinstveniku”.
Jurijus Subotinas 8 609 48037.
Tai gi butent Butkevicius organizavo atveztu autobusais is visos Lietuvos zmoniu zudines 1991 metais sausio 13-ta nakti.
Kad po zudiniu, nuzuditais, manipuliojant busimu rinkeju jausmais sajudine gauja uzsitikrintu sau didziule fora rinkimuose i valdzios strukturas.
Tarybiniai kariai i zmones nesaude, tai pasake man generolas Pavelas Graciovas, pas kuri as buvau ne viena karta Maskvoje.
A.a. Pavelas Graciovas tarnavo Kaune, Shanciose desandinei 7-oj divizijoj kartu su mano tevu.
Suprantama, kad tai buvo ne vien Butkeviciaus veiksmas bet ir kriminalines sajudines gaujos vadu isakymas.
Jurijus Subotinas. 8 609 48037.
ar tu kartais ne Napaleonas
Vieša paslaptis, pats Audrius Butkevičius ne vieną kartą yra sakęs, kad jis tipo padėjo, apmokė karius. Išeina, kad Lietuvoje ta pati istorija buvo daroma. Ir Bražuole tokiu būdu tvarkė. Tuo metu buvo daroma viskas, kad tik būtų visas pasaulis sukeltas ant kojų.
taigi lietuvos atvejį,būtent ir norėjo išsiaiškinti (įrodyti) Paleckis todėl ir falsifikuoja jam bylą. Ir manau sufalsifikuos.
Seniai sita girdejau apie Butkeviciu. Jokia cia naujiena. Bet visur kaltinami rusai. Slidus padaras….
Paleckis ir turi sedeti nes Paleckis. O cia visiski issigalvojimai taip buti negalejo net. Eiline antis. Nes taip buti negalejo o saude rusu berkutas
Paskaitykit Audriau biografija. Jam buvo paskirta Gruzija Baltarusija Ukraina. Visa ką apie jį pasakoja tai tiesa. Audriui tik Baltarusijoje nepavyko perversmo įgyvendinti
Buvo daugiau info apie butkeviciu, kad jis yra anglu uzverbuotas ir apmokintas agentas kur iki siol alga gauna (bent iki tol kada ta info sklande po interneta)
Tik bukiems, kurių, deja, didesnioji dalis, neaišku, kas ten toje Ukrainoje įvyko ir vyksta. Tokius ir Lietuvoje “rusai puola”.
Še tau ir devintinės… Tai va dėl ko pasodino Algirdą Paleckį.