Patiko? Pasidalinkite!

Išaugusi įtampa tarp Prezidento ir valdančiosios daugumos neduos nei vienai pusei naudos, išskyrus konservatoriams. PREZIDENTAS turi suprasti, kad tiek valstiečių elektoratas, tiek lenkų, antrame ture balsavo už Jį. Kaip žinome, konservatorių elektoratas rėmė kandidatę į Prezidentus Ingridą Šimonytę. Gaila, kad abi pusės šios problemos neišsprendė politiniu dialogu.

Taip pat tenka apgailestauti, kad Prezidentas mato ministro Narkevičiaus suvalgytus kotletus ir įdarbintus žmones, bet nemato didelės korupcijos, kaip antai, buvusi pašto valdyba deklaruoja, kad nėra lėšų išlaikyti istoriniams pašto pastatams miestų centruose, o pati kasmet nuomuojasi patalpas uz 6 milijonus eurų, o šie pastatai stovi tušti.

Gaila, kad Prezidentas nemato, jog tris konkurso etapus geležinkelio elektrifikavimo apjungus į vieną, konkursas buvo išbrangintas 40 milijonų eurų. Tai didelės sumos, jos daug didesnės nei suvalgytas kotletas.

Jei kalbėtume apie kuklumą, kodėl Prezidentas pareikalavo 300 tūkstančių eurų iš biudžeto Turniškėse Prezidento vilos remontui, tam, kad ten galėtų oriai įsikurti. Juk Dalia Grybauskaitė 10 metų gyveno ir nesiskundė gyvenimo sąlygomis.

Kada meti į kitą akmenį, apsidairyk ir į save. Aš balsavau už Jus, Prezidente, ir norėčiau išlikti Jūsų rėmėju.

Petras Gražulis


Patiko? Pasidalinkite!