Žiniasklaidoje pasklido informacija, kad Plungės rajono meras Audrius Klišonis ligoninėje ir jo sveikatos būklė labai sunki. Žmonės kalba, kad jis nunuodytas!

Plungės meras, buvęs sveikatos viceministras Audrius Klišonis, kuriam priklauso vaistinių tinklas ir Plungėje esanti šeimos klinika „Inesa“, pats atsidūrė medikų rankose.

Medikai neoficialiai prasitarė, kad jam diagnozuotas sepsis

Sepsis – tai diagnozuotos infekcijos sukeltas viso organizmo sisteminis uždegiminis atsakas. Išplitusi infekcija dar nerodo, jog pacientas serga sepsiu; sepsis diagnozuojamas tuomet, kada organizmas į išplitusią infekciją reaguoja ūmiu viso organizmo uždegiminiu atsaku, kuris gali sutrikdyti visų organų normalias funkcijas ir sukelti daugybinį organų disfunkcijos sindromą, kurio mirštamumas yra daugiau nei 50 proc.

Turbūt daugelis nustebsite, kodėl „Būkime vieningi“ apie Plungės merą rašo teigiamai

Plungės rajono gyventojai išsirinko būtent šį merą ir jį labai gerbia. Gerbia dėl jo ūkiškumo ir meilės Plungės miestui. Kas keisčiausia, kad Audrius Klišonis yra be galo didelis žemaičių gerbėjas. Tai geras ženklas – juk tas, kuris gerbia žemaičius ir žemaitiją, greičiausiai, nėra mankurtas. Ir nesvarbu, kad šis žmogus liberalių pažiūrų.

Savivaldybės darbuotojai ir Plungės miesto gyventojai rinkosi į bažnyčią ir meldėsi už mero sveikatą. Tai rodo, kad žmonės myli savo merą ir jis nusipelnė jų pagarbos.

Sklinda kalbos, kad Klišonį nunuodijo

Visiems žinoma, kad Klišonis yra užsipyręs ir, kaip vietiniai sako, „nepastumdomas žmogus“. O būtent toks „nepastumdomas žmogus“ kai kam yra labai „nepatogus“. Niekam ne paslaptis kad Klišonis jau seniai konfliktavo su vietos verslininku Vidmantu Jonika, kuris Plungėje yra žinomas kaip verslininkas, ūkininkas ir vienas turtingiausių Plungės žmonių. Pasak Plungiškių, jo įtaka tame krašte yra labai didelė.

Vidmantas Jonika žinomas kaip Henriko Daktaro „kolega“

Lietuvos žiniasklaida daug rašė apie galimus V. Jonikos ryšius su nusikalstamo pasaulio grupuotėmis. Buvo rašoma, kad jis save vadino Kauno Daktarų grupuotės atstovu Žemaitijoje.

Daktaras sėdi, o jo „pavaduotojai“ ir toliau trokšta valdyti vietos politikus. Kas galėtų paneigti, kad negrįžtame į 90-uosius ir banditai, tapę kostiumuotais verslininkais, nenaudoja tuometinių susidorojimo metodų?

Meras neįtinka ir dar vienam gerai žinomam verslininkui – Liudui Skierui

Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Liudas Skierus ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis – turtingiausi Lietuvos politikai, kurie dar yra „Vičiūnų“ grupės akcininkai.

Vietos žmonės L. Skierų kuo puikiausiai žino. Tik ne iš gerosios pusės, o kaip darbdavį, kuris išnaudoja darbuotojus už minimalų atlyginimą, kai pats tuo metu su kolega Matijošaičiu mėgaujasi prabangiu gyvenimu.

Ar galėjo Plungės rajono merą apnuodyti?

Į šį klausimą, greičiausiai, galėtų atsakyti pats Plungės rajono meras Audrius Klišonis, o jei ne jis, tai visagalis laikas. Klišonio šeima yra išsakiusi pageidavimą viešai nekomentuoti šios situacijos.

Lietuvą galimai užvaldė buvusios nusikaltėlių gaujos ir buvę KGB’istai, pavirtę verslininkais. Ar už tokią Lietuvą žmonės kovojo?

Troškimas užgrobti valdžią ir tokiu būdu įgyti daugiau turto yra psichikos sutrikimas

Kažkodėl psichiatrinės įstaigos ir teisėsauga tokių ligonių neizoliuoja. Jiems visada trūksta turtų, o tam, kad įgytų daugiau turto, reikalinga valdžia. Su šios pagalba būtų galima laimėti valstybinius projektus, gauti Europines paramas ir kitus, naudingus jų įmonėms, sandorius.

Lietuvą galimai valdo klanai ir nusikaltėlių gaujos, o metodai grįžta į tuos „geruosius“ laikus, kai netinkami asmenys būdavo pašalinami. Žinoma, viduryje miestų automobiliai nebesprogdinami, bet taikomi kiti metodai, kuriuos įrodyti be galo sudėtinga.

Linas Naujelis

Patiko? Pasidalinkite!