Patiko? Pasidalinkite!

BERLINAS („Reuters“). Antradienį po kelionės iš Milano 25-erių metų vyro, gyvenančio pietinėje Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje, koronaviruso viruso testas buvo teigiamas, pranešė valstybės sveikatos ministerija.

Pareiškime ministerija teigė, kad vyras, kuris greičiausiai užsikrėtė vizito Italijoje metu, kreipėsi į valdžios institucijas po to, kai susidūrė su gripo simptomais.

Vėliau jis bus nuvežtas į ligoninę, kur bus gydomas izoliuotai, pranešė ministerija.

„Žmonės, artimai bendraujantys su pacientu, bus laikomi izoliuoti namuose ir bus stebima jų sveikatos būklę kiekvieną dieną“, – sakė ministerijos atstovai. „Kai tik kontaktiniam asmeniui atsiras simptomų, jis taip pat bus izoliuotas ligoninėje“.

Vokietijoje patvirtinta 17 koronaviruso atvejų. Mirčių nebuvo. Laikraštis „Rheinische Post“ atskirai pranešė, kad susituokusi pora vakarinėje Šiaurės Reino-Vestfalijos valstijoje buvo paguldyta į ligoninę Diuseldorfe įtariant koronavirusu. Straipsnyje, kuriame nenurodytas šaltinis, teigiama, kad vieno iš jų testas buvo teigiamas.

Automobilių tiekėjas „Webasto“ teigė, kad praėjusį mėnesį Kinijos darbuotojui buvo nustatytas teigiamas viruso virusas, grįžus į Kiniją po apsilankymo bendrovės būstinėje netoli Miuncheno. Matyt, vizito metu darbuotoja užkrėtė  kolegas iš Vokietijos.

 Reuters inf.


Patiko? Pasidalinkite!