Patiko? Pasidalinkite!

Dar apie planuojamus veiksmus po vakarykščio vandalizmo akto.

Radome dokumentus, kad savivaldybė 1998 metais finansavo šios lentos pastatymą 7 741 litu. Šiaip jau nemaža suma kaip tam laikui.

Atsižvelgdamas į šias aplinkybes, šiandien priėmiau sprendimą, kad savivaldybė atkurs J. Noreikos lentą – sugrįšime į tą pačią padėtį, kuri buvo iki vakar ryto, iki kol kuvaldinis teroristas sugalvojo tarsi pagal užsakymą pakiršinti mūsų visuomenę. Lenta bus atkurta – nauja arba senoji, surinkta iš sudužusių dalių.

Dabar užduokime sau klausimą – ko norėjo šis emocinis teroristas. Manau, kad norėjo labiau išgarsėti, o mus visus supriešinti, įvelti į emocingą diskusiją, kurioje dalyvautume karštomis galvomis, persipykę ir nepasitikintys. Tad prašau – darykime lygiai priešingai.

Visų dar kartą prašau nežongliruoti šia tema, kol emocijos karštos – padarykime kelių mėnesių pertrauką galvų atvėsinimui, o po to grįžkime prie civilizuotos diskusijos apie Joną Noreiką, jo sudėtingą gyvenimo kelią, bei jo įamžinimo poreikį bei būdą. Elkimės kaip laisvi ir garbingi savo šalies ir miesto šeimininkai, nežaiskime pagal Kremliaus ir vietinio vandalo mums primestą scenarijų.

Remigijus Šimašius


Patiko? Pasidalinkite!