Patiko? Pasidalinkite!

PROTESTAS RUGPJŪČIO 10 d., 9:00 val. PRIE SEIMO: LIBERFAŠISTINĘ VYRIAUSYBĘ ŠALIN IN CORPORE

Brangūs Lietuvos Žmonės, rugpjūčio 10 d. yra šaukiama neeilinė Seimo sesija, kurioje liberalfašistinė Šimonytės vyriausybė ketins „prastumti“ nusikalstamus žmogiškumui fašistinius įstatymus, segreguojančius ne tik sveikus suaugusius Lietuvos žmones, bet ir mūsų vaikus!

Pasaulio istorijoje buvo tik fiurerio Hitlerio priimti panašūs įstatymai prieš vienos tautos žmones! XXI a. mūsų Tėvynėje BIOMEDICININIAI, GENOINŽINERINIAI bandymai (eksperimentai) su žmonėmis ketinami tęsti naudojant valstybinį šantažą ir ne tik psichologinę, bet ir fizinę prievartą!

Taip pat Šimonytės vyriausybė teiks Seimui A. Anušausko parengtą Karinės jėgos naudojimo statuto ir Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir Karo tarnybos įstatymų pakeitimo projektus, prisidengdama nelegalių migrantų problema.

Akivaizdu, kad smaugiant Tautą, jos žmones ir šiai Lietuvos liberfašistinei valdžiai stropiai vykdant pasaulinius nusikaltėlių planus, bus bandoma karine jėga malšinti gynybinius Lietuvos žmonių pasipriešinimo sukilimus, ginant savo vaikus, save, savo namus, Tautą, Tėvynę!

Lietuva, jos žmonės, Tauta, valstybingumas – dideliame pavojuje: mus puola ir ruošiasi naikinti ne išorės priešai, bet patys baisiausi, patys klastingiausi vidiniai priešai – koloborantai (veikiantys kartu su pasauline nusikaltėlių mafija) – landsbergių šaika! Landsbergių šaika – patys didžiausi Lietuvos priešai!

Brangūs Lietuvos žmonės, kai mūsų negina „išrinktieji“, o ketina prieš mus nukreipti net karinės struktūros jėgas, mes TURIME PRIGIMTINĘ TEISĘ sukilti ir priešintis visais įmanomais būdais!

Kreipiuosi į Lietuvos MOTINŲ sūnus💓🙏❣

Brangūs jėgos struktūrų vyrai: kariai, policininkai, savanoriai, šauliai, neišduokite savo tautiečių, neatsukite ginklų prieš Tėvynainius!

Junkitės prie šventos Lietuvos žmonių pasipriešinimo vergovei kovos, nes ir jums visiems gresia ta pati ateitis, kai tapsite nereikalingais globaliai nusikaltėlių mafijai!..

Ginkime savo vaikus, save, savo namus, žemę, Tautą, visos Tėvynės Lietuvos išlikimą VISI KARTU – vieningai!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė.Žemiau Vaido Žemaičio kvietimas ir raginimas atvykti į mitingą:


Patiko? Pasidalinkite!