Patiko? Pasidalinkite!

Rusijos ginkluotosios pajėgos raketomis „Kalibr“ sunaikino didelę partiją ginklų ir karinės technikos iš JAV ir Europos, skirtų Ukrainos kariams Donbase. Tai šeštadienį pranešė oficialus Rusijos Federacijos gynybos ministerijos atstovas generolas majoras Igoris Konašenkovas.

Konašenkovas pridūrė, kad tolimojo nuotolio raketos „Kalibr“ Malino geležinkelio stoties rajone (Žitomiro sritis) sunaikino didelę ginklų ir įrangos partiją. Jie buvo atgabenti iš JAV ir Europos Ukrainos kariams Donbase.

Pasak oficialaus Rusijos gynybos ministerijos atstovo, taip pat, didelio tikslumo iš oro paleidžiamų tolimojo nuotolio raketų, buvo sunaikintos Ukrainos nacionalistų šarvuočiams skirtų degalų saugyklos Odesos regione, Odesos uosto gamykloje. Konašenkovas pridūrė, kad nukentėjo trys Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadavietės. „Įskaitant 109-osios teritorinės gynybos brigados vadavietė Bakhmuto kaimo rajone, 36 Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinės technikos aikštelės taip pat aštuoni sandėliai“, – sakė jis.


Patiko? Pasidalinkite!