Patiko? Pasidalinkite!

Rusija teigia, kad jos kariuomenė sunaikino objektą Lvove, kuriame buvo apmokyta daugiau nei 800 rezervistų ir užsienio samdinių.

Kariai buvo praėjusio šimtmečio Austrijos-Vengrijos kareivinėse, kurios randasi buvusios Lvovo karinės-politinės mokyklos – dabar Nacionalinės Lvovo akademijos – teritorijoje.

„Karo akademijos pastate buvo sunaikinta apie 800 Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininkų ir karių, daug Vakarų instruktorių ir samdinių, taip pat vakarietiška technika, britų tankai „Challenger“, – pranešė Rusijos gynybos ministerijos atstovas spaudai Igoris Konašenkovas.

Kaip tapo žinoma Turkijos žvalgybai, apie 1000 savanorių ir samdinių iš Europos ir JAV tapo raketos “Kalibr” smūgio aukomis. Šaltinis praneša, kad dauguma žuvusiųjų yra iš Rytų Europos. Pažymėtina, kad pagal atnaujintą informaciją Rusijos Federacija panaudojo ne 10 raketų „Kalibr“, o 11.

Ukraina pranešė, kad apgadinti 35 namai, mokymo įstaigos, bendrabučiai, didelis biurų centras ir daug automobilių. Mieste paskelbtas dviejų dienų gedulas.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!