Patiko? Pasidalinkite!

„Tai gal netrieskit miltais, kad esate žiauriai užimti ir nu niekaip negalit susitikt išsiaiškinti Jareko klausimo“, — rašo Tapinas

Garsusis propagandistas, Andrius Tapinas išjuokė prezidentą Gitaną Nausėdą dėl jo užimtumo, kuris trukdo susitikti ir aptarti skandalus su susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi. Savo mintimis Tapinas pasidalino Facebook puslapyje.

Jis primena, kad Nausėda žadėjo susitikti su ministru šią savaitę, tačiau susitikimas buvo perkeltas dėl prezidento užimtumo. Tapinas kruopščiai, ironizuodamas išvardijo visus prezidento bei ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio reikalus, kurie sutrukdė jiems susitikti su Narkevičiumi.

„Pirmadienį Prezidentas pusryčiavo su Vintedu ir glostė jų šunį, po to turėjo susitikimą su ambasadoriais ir principe nuo kokios 13 valandos jau buvo laisvas iki vakarinio kultūrinio renginio. Pirmadienį premjeras turėjo kelis posėdžius Vyriausybėje ir principe nuo kokios 15:30 jau buvo laisvas. Tai galėjo vyrai kavos pagert susitikt į darbo pabaigą. Antradienį Prezidentas apdairiai pasiplovė į Utenos regioną, kur vyks labai valstybei svarbūs susitikimai su Dusetų bendruomene, gimnazistais ir regionine žiniasklaida“, — rašo Tapinas.

Toliau Tapinas taip pat analizuoja prezidento bei premjero darbotvarkes, ir vis suranda vietų susitikimui, kuriam vadovai laiko neranda. Tačiau vėliau patikslina, kad trečiadienį prezidentas 10 valandą susitinka su ministru ir STT vadovu ir 13 valandą dalyvauja konferencijoje, o premjero darbotvarkė tuo metu vis dar buvo tuščia.

„Tai gal netrieskit miltais, kad esate žiauriai užimti ir nu niekaip negalit susitikt išsiaiškinti Jareko klausimo“, — apibendrina Tapinas.

Užbaigdamas savo ironišką įrašą, žurnalistas siūlo pagelbėti vadovams ir duoti jiems ministro Narkevičiaus telefono numerį, juk „galima ir telefonu keliais žodžiais persimesti“.

Su Narkevičiumi susiję skandalai

Jaroslavas Narkevičius sulaukė kritikos dėl to, kad atleido ministerijai pavaldaus Lietuvos pašto valdybą. Vėliau žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Abu Dabyje ministro vakarienė buvo apmokėta Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšomis.

Po to dar pasklido informacija, jog Trakų rajono savivaldybei, kuri yra Narkevičiaus rinkimų apygarda, skirta daugiau lėšų gatvėms asfaltuoti. Lapkričio pabaigoje žiniasklaida paskelbė, kad Narkevičiui priklausančiame Seimo viešbučio bute kartais nakvoja jo dukra. Po to ministras atsisakė minėto buto. Be to, dar atsirado ir duomenų, jog ministro žmona nuomoja tą butą.

Po viso to Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius privalo trauktis iš pareigų. Prezidentas neigiamai vertina susisiekimo ministro Narkevičiaus kuruojamoje srityje tvyrančią sumaištį ir paties ministro veiksmus.

Grįžęs po nedarbingumo premjeras pareiškė, kad nemato teisinio pagrindo Narkevičiaus atsistatydinimui. Skvernelis teigė, kad kai bus įvertintos visos aplinkybės dėl minimų faktų, tada jis susitiks su prezidentu ir aptars situaciją.

Anksčiau opozicija jau reikalavo Narkevičiaus atsistatydinimo. Prie vyriausybės pastato Vilniuje aktyvistai surengė protesto akciją, kurios metu reikalavo Narkevičiaus viešai pasiaiškinti.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!