Patiko? Pasidalinkite!

TV3 pakalbintas Saulius Skvernelis žodžių į vatą nevyniojo. „Landsbergistų“ partiją išvadino antivalstybine, kuri veikia prieš Lietuvą

Sauliui Skverneliui prireikė nemažai laiko suprasti, kas yra tikrieji „Landsbergistai“ ir kam jie tarnauja. Bet, kaip sakoma – geriau dabar, nei niekada.

Paklaustas, ar mano, kad po kitų Seimo rinkimų valdančiąją koaliciją galėtų formuoti TS-LKD ar kita politinė jėga, S. Skvernelis teigia, kad konservatoriai rinkimų nelaimės, jei rinkėjai mąstys kritiškai. „Tai yra antivalstybinė partija, kuri skurdino žmones, niekada neįgyvendino, nepadarė nė vieno strateginio projekto, Lietuvai reikalingo“, – tikino ministras pirmininkas.

Paprašytas patikslinti, kodėl TS-LKD pavadino antivalstybine partija, S. Skvernelis tvirtino, kad ši politinė jėga veikia prieš Lietuvą. „Jūs pasakykite, kada ji veikė už valstybę? Ji daro visus žingsnius, kurie galiausiai nukreipti prieš mūsų valstybę arba visuomenę. Žmonės buvo skurdinami, buvo įvairūs sprendimai, kurie finansinę naštą užkrovė ne vienam dešimtmečiui į priekį, padaryti nesuprantami sprendimai“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Rašoma portale tv3.lt


Patiko? Pasidalinkite!