Patiko? Pasidalinkite!

Siūlome nebesinaudoti jų paslaugomis, taip pat nebepirkti jų prekių. Tie kurie esate už tradicinę šeimą ir už tikrųjų vertybių išsaugojimą siūlome atsisakyti šių prekinių ženklų naudojimo:

„Telia“, Swedbank“, „Ikea“, „Švyturys“, „Ecodenta“, „Red Bull“, „Ozas“, „MO“ muziejus, „Vilniaus universitetas”, žurnalas „Žmonės“ – šie prekės ženklai remia LGBT propagandą ir svetimybių skiepijimą mūsų visuomenei.

„Būkime vieningi” remia tradicines šeimas, Lietuviškus papročius, kultūrą ir šeimos vertybes kurias, mums paliko mūsų protėviai. Mes griežtai pasisakome prieš LGBT propagandą ir svetimybių skleidimą. Nesame prieš jų egzistavimą ir nesiūlome su jais susidoroti.

Mes jaučiame didžiulę pareigą išsaugoti mūsų kultūrą, papročius, ypač tradicinę šeimą, kaip pagrindinę vertybę. Smerkiame tuos, kurie mūsų netoleruoja ar kitais būdais iš mūsų šaiposi.

Mes iš nieko nesišaipome, o tiesiog norime patys nuspręsti ką mums priimti ir išsaugoti, todėl prašome mūsų nesmerkti ir nebandyti mums primetinėti jokių kvailų etikečių.

Linkime visiems pasirinkti savo gyvenimo kelią ir juo eiti.

Su pagarba,

BV komanda

 


Patiko? Pasidalinkite!