Patiko? Pasidalinkite!

Nuo spalio prasideda naujas gripo sezonas. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), vykdantis gripo stebėseną šalyje, kiekvieną savaitę skelbs sergamumo gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) sergamumo rodiklius.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis,  39-ąją šių metų savaitę (rugsėjo 23–29 d.) bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis siekė 54,1 atv./10 tūkst. Lietuvos gyventojų ir tai žemesnis rodiklis nei pernai (2018 m.) tuo pačiu laikotarpiu  – 61,9atv./10 tūkst. gyv.

Mažiausias sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis šių metų 39 – ąja savaitę registruotas Telšių, didžiausias – Alytaus administracinėse teritorijose.

Įvertinus šių metų praeitos – 39 savaitės – sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklį su užpraeitos (38 savaitės) sergamumo duomenimis, nustatyta, kad sergamumas gripu ir ŪVKT padidėjo visose administracinėse teritorijose, išskyrus Utenos ir Vilniaus. Praeitą savaitę registruoti 5 gripo atvejai.

Farmacijos mafija ir galimai joms tarnaujančios organizacijos ragina skiepytis

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skiepus nuo gripo pripažįsta kaip veiksmingiausią gripo specifinę profilaktikos priemonę, apsaugančią žmones nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų. Nuo gripo rekomenduojama skiepytis kasmet rudens–žiemos mėnesiais būtent tam gripo sezonui skirtomis vakcinomis.

Visuomenei vakcinos pateikiamos, kaip visiškai sveikas būdas apsisaugoti nuo gripo, bet nekalbama apie paprastus liaudies būdus, kurie nekenkia žmogaus sveikatai

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) ragina visus skiepytis ir teikia, kad tai geriausia priemonė, bet apie galimas komplikacijas kažkodėl nutyli. Todėl kyla įtarimų, kad virusai sistemingai yra sukuriami ir “paleidžiami”, kad iš jų pelnytųsi farmacijos mafija.

Nekuriant sąmokslo teorijų, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad yra šimtai tūkstančių atvejų, kai žmonija nuo skiepų komplikacijų tampa neįgaliais visam gyvenimui, tas pats nutinka ir su paskiepytais naujagimiais. Todėl teigti, kad skiepai yra saugūs, yra visiškas melas!

Iš kur atsiranda virusai

Jei gydytojai pateiktų teisingą skiepyti formą, nė viena psichiškai sveika mama neleistų skiepyti savo vaiko

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!