Patiko? Pasidalinkite!

Paneigiame „Lietuvos ryto“ publikacijos tikrovės neatitinkančią informaciją

Generalinė prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba paneigia 2019 m. rugpjūčio 9 d. „Lietuvos ryto“ publikacijos „Advokatą šiurpina telefoninės teisės šmėkla: skamba ir Dalios Grybauskaitės pavardė“ tikrovės neatitinkančią informaciją.

2019 m. rugpjūčio 9 d. dienraštyje „Lietuvos rytas“ ir internetiniame portale www.lrytas.lt spausdintoje Arvydo Lekavičiaus publikacijoje ,,Advokatą šiurpina telefoninės teisės šmėkla: skamba ir Dalios Grybauskaitės pavardė“ išsakomi šie tikrovės neatitinkantys teiginiai:

„Kai kurių šaltinių duomenimis, balandžio mėnesį L. Braždienė esą susitiko su Generalinės prokuratūros vadovais ir tarėsi, ką daryti su teismui nušalinimą pareiškusiu J. Elzbergu.“.
Prokuratūra atsakingai pareiškia, kad nebuvo tokio pobūdžio Generalinės prokuratūros vadovų susitikimo su Vilniaus apygardos teismo pirmininke Loreta Braždiene.

„Maža to, Generalinės prokuratūros nurodymu Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. (…) Praėjus dviem savaitėms po apklausos ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas.“

Taip pat atsakingai pareiškiama, kad nebuvo tokio nurodymo ir toks ikiteisminis tyrimas Specialiųjų tyrimų tarnyboje nebuvo pradėtas.

Generalinės prokuratūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos informacija

„Būkime vieningi“  įtarimas:

O gal tai tėra vienas kito dangstymas ir bandymas nusiplauti „nešvarumus“?

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!