Patiko? Pasidalinkite!

Lietuviai garsėja kaip didžiausi skundikai. Tuo garsėjo ir tuomet, kai vyko trėmimai į Sibirą. Per tokius „stukačius“ buvo ištremta daug nekaltų žmonių.

Šiandien dienai „stukačiai“ užsiima kita veikla, jie veikia socialiniuose tinkluose. Užsiima skundimais ir skleidžia melagingą informaciją. Kai kurie viešai bando sumenkinti vieną ar kitą asmenį ir sukelti visuomenėje juo nepasitikėjimą.

Jų veikla yra koordinuojama ir jie veikia, kaip komanda. Greičiausiai gauna nurodymus iš tam tikrų struktūrų, kad apšmeižtų vieną ar kitą asmenį, paskleistų apie jį neigiamą informacija ir visuomenės akyse dirbtinai sukeltų nepasitikėjimą vienu ar kitu aktyvistu, organizacija, kuri pasisako prieš Lietuvos politikus ir kitas valstybines vagių gaujas.

Šį kartą į viešumą išlindo visuomenininkas „kolega“

Yra toks tinklalapis ekspertai.eu, kurį „vairuoja“ Audrius Nakas. Taip pat yra tokia VšĮ „Tėvynės konduktoriai“ kuriai priklauso „pressjazz.tv“ ir jie visi kartu su „ekspertais“ glaudžiasi vienoje kontoroje adresu Vilniuje, Pelėsos g.1.

Žemiau pateiktoje lentelėje matote „Tėvynės konduktorių“ akcininkus, tarp kurių yra ir Gediminas Paplauskas.

Apie šį asmenį jau senokai sklando gandai, kad šis yra „kontoros žmogus“, bet šį kartą jo veiksmai tai patvirtino.

Valstybės konduktoriai akcininkai

Savi šmeižia savus

Turbūt jau daugelis žinote tokį prof. Stanislovą Tomą, kuris su kūju sudaužė Jono Noreikos lentą. Visą šį veiksmą filmavo ir viešino, būtent „Valstybės konduktoriai“ savo kanale „PressJazz. tv“ ir portalas bukimevieningi.lt.

Prof. Stanislovas Tomas dėl sudaužytos lentos ir teisėsaugos persekiojimo, buvo priverstas bėgti į Austrija, kur pasiprašė politinio prieglobsčio. Jam iškelta byla ir vyko teismai.

2019.10.11 Stanislovas Tomas atsiuntė pranešimą spaudai į bukimevieningi.lt redakcijos el. paštą, kurį bukimevieningi.lt portalas paviešino.

Šiuo įrašu buvo pasidalinta Facebook socialiniame tinkle. Ir kas įdomiausia, kad vienas iš „pressJazz.tv“ akcininkų, artimas Dmitrijaus Glazkovo, Kazimiero Juraičio ir Audriaus Nako bičiulis, Gediminas Paplauskas, viešai klaidina visuomenę, teigdamas, kad tai yra „Fake news“. Ne gana to, jis palaikė Mindaugą Šimkūną ir „palaikino“ jo komentarą: „Nacio? Koks čia durnius rašė?“

Mindaugas Šimkūnas Gediminas Papalauskas.png

Ar ne keista, kai savi šmeižia savus?

Manėme, jok „PressJazz.tv“ kolegos yra viena komanda ir palaiko savo draugą, kolegą prof. Stanislovą Tomą. O gal tai buvo bandymas pateikti bukimevieningi.lt portalą, kaip „Fake news“?

Pateikiame jums prof. Stanislovo Tomo atsiųstą pranešimą spaudai, originalo kopiją:

Stanislovo Tomo pranešimas spaudai.PNG

Tai kam dirba ši kontora ir šios kontoros veikėjai? Kieno užsakymus ir priežiūrą vykdo šie „konduktoriai“? Pas šiuos aktyvius veikėjus nei kratos daromos, nei jiems bylos keliamos ir jų Facebooke niekas neblokuoja. Ar ne keistą?

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!