Patiko? Pasidalinkite!

Vakarų finansuojamą Rusijos opozicionierių Aleksejų Navalną sekmadienio vakarą, grįžus į Maskvą iš Vokietijos, oro uoste išsivedė teisėsaugos pareigūnai. Dėl Navalno kardomosios priemonės spręs teismas, o prieš tai jis bus sulaikytas, nurodė FSIN.

Federalinė bausmių vykdymo tarnyba paskelbė ketinanti jį sulaikyti, nes teismas turėtų apsvarstyti galimybę pakeisti jo sąlyginę bausmę realia dėl „piktybiškų sąlyginės bausmės pažeidimų“.

Navalno planai

Tiesą sakant, Navalnas nebeturi jokių galimybių perimti valdžią Rusijoje. Jų nebeliko, kai jis apkaltino Vladimirą Putiną jo apnuodijimu. Ne tik absoliuti dauguma Rusijos piliečių nepatikėjo Navalnu, tačiau netgi daugelis tų, kurie anksčiau buvo abejingi, ėmė jį laikyti asmeniu, dirbančiu Rusijos priešų labui.

Apnuodijimo istorija yra daugiau nei keista — ir kur kas logiškiau, kad norėdami padaryti „šventą auką“ iš Navalno, bandyti jį nužudyti galėjo tik Putino oponentai. Pats Navalnas gali tikėti savo misija „gelbėti Rusiją nuo Putino“ (Rusija neprašė — bet kam tai rūpi?) kiek tik nori, tačiau daugumai jis yra tik įrankis priešiškų jėgų rankose. Priešiškų jėgų ne tik Putinui, bet ir apskritai Rusijai.

Kas jo laukia?

Gali būti, kad Aleksejumi Navalnu bandys atsikratyti Vakarai ir tuo apkaltinti Vladimirą Putiną. Jis tiesiog gali būti panaudotas kaip naudingas idiotas ir paskui nužudytas. Kadangi jis tėra Vakarų propagandos kūrinys, kaip politikas Navalnas yra niekam tikęs. Tai parodė į Maskvos oro uostą susirinkę vos keli šimtai palaikytojų.

Rusijos vyriausybė greičiausiai nesiruošia iš jo padaryti kankinio. Realiai jis nėra pavojingas ir neturi realaus „recepto“ kaip išgelbėti Rusiją ir pagerinti žmonių gerovę. Jis nesupranta, kad JAV ir Vakarams Rusija reikalinga sugriauta, kaip kažkada tai buvo padaryta dėka Gorbačiovo ir Jelcino.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!