Patiko? Pasidalinkite!

“Arctic Bath Hotel and Spa” – pirmasis pasaulyje ant vandens plūduriuojantis arktinis sveikatinimo centras. Švedijos šiaurėje esantis viešbutis atsidaro 2020-ųjų sausio pabaigoje, tačiau rezervuoti vietą viešbutyje galima jau dabar.

Viešnagė šiame viešbutyje turėtų būti nepakartojama patirtis, žadanti daug jaukumo. Ant Lule upės vandens yra tik šeši apgyvendinimui skirti nameliai. Priklausomai nuo metų laiko, jie arba plūduriuoja, arba įšala. Dar šeši papildomi nameliai yra sausumoje.

Spa komplekse, taip pat pat plūduriuojančiame ant vandens, yra vienas procedūrų kambarys, keturios saunos, karštas baseinas. Lauke ir viduje yra dušai ir dvi persirengimo kabinos. Apvalios formos lauko erdvėje svečiai gali degintis ar maudytis šaltame vandenyje stebėdami šiaurės pašvaistę. Taip pat galima mėgautis masažu ir kitomis spa procedūromis. Visuose nameliuose yra wi-fi ryšys, visur veikia oro kondicionierius ir šildymas.

Spa kompleksą su gyvenamaisiais nameliais jungia plaukiojantys takai.

Viešbutis suprojektuotas taip, kad jo neigiamas poveikis aplinkai būtų minimalus.

“Inžinerija ir išradingumas šiame viešbutyje susivienijo, kad suteiktų jo svečiams patirtį, kurios jie neras niekur kitur”, – sakė viena iš viešbutį įrengusių dizainerių AnnKathrin Lundqvist.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas lankytojų mitybai, sportui, ramiam nusiteikimui ir rūpesčiui veidu bei kūnu. Patiekalai ir užkandžiai bus gaminami daugiausia iš vietinių ingredientų.

Jonathanas Cooperis, kelionių organizavimo kompanijos “Off the Map Travel” įkūrėjas, aiškina, kad viešbutis ir spa veiks visus metus. “Siūlysime žiemiškus užsiėmimus, kad svečiai patirtų žiemos ir sniego džiaugsmą, kai spa kompleksas įšala į upę, pasigrožėtų šiaurės pašvaiste, susipažintų su samių kultūra. O ilgomis vasaros dienomis apsilankę svečiai džiaugsis su laukine gamta susijusiomis veiklomis ir maudynėmis”, – pasakojo J. Cooperis.

Unikalų pastatų kompleksą sukūrė architektai Bertilis Harströmas ir Johanas Kauppi. Juos įkvėpė “plukdomos medienos laikotarpis, kai nukirsti medžiai buvo plukdomi upėmis”.

Viešnagę galima užsisakyti viešbučio puslapyje. Taip pat galima rinktis žiemos ar vasaros veiklomis paįvairintą trijų dienų išvyką su kelionių organizatoriumi “Off the Map”. Šis kelionių paketas, kainuojantis maždaug nuo 3000 eurų žmogui, apima apgyvendinimą plūduriuojančiame namelyje, spa procedūras, pusryčius, penkių patiekalų vakarienę, ekskursiją – medžioklę ir šiaurės pašvaistės stebėjimą ir atgabenimą iš oro uosto. Skrydžiai į kainą neįeina. Ekskursijos gali būti ir kitokios, pasirenkamos asmeniškai.

skandinavija.today/


Patiko? Pasidalinkite!