Patiko? Pasidalinkite!

Tvartelio propagandistai prieš kelis mėnesius puolė Saulių Skvernelį, kad šis bandė Valstybiniame patentų biure užregistruoti pavadinimą „Tėvynės labui“

Į tai sureagavo Ramūnas Karbauskis:

Saulius Skvernelis pasidalino žinia, jog Valstybinis patentų biuras neregistruoja pavadinimo „Tėvynės labui“, nes šis pavadinimas turi didelę simbolinę vertę. S. Skvernelis sako, jog jis ir kreipėsi į patentų biurą turėdamas tikslą, kad visi vienodai suprastų – valstybei svarbūs simboliai negali būti kažkokio asmens ar grupės asmenų nuosavybė. Tai yra mūsų visų.

Toks patentų biuro atsakymas turėtų priversti susimąstyti ir konservatorius, kurie vieną iš simbolių suskubo registruoti kaip prekės ženklą. Jau kelerius metus stebiu, kaip konservatoriai Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną tautą vilioja neužmirštuolės simboliu. Man kilo klausimas, kodėl jiems neužtenka Vyčio, Gediminaičių stulpų, Trispalvės, Istorinės vėliavos, kodėl jie bando pasiūlyti naują, su mūsų tautos ir valstybės istorija nieko bendra neturintį simbolį – neužmirštuolę. Buvau priblokštas sužinojęs, jog neužmirštuolę 2015 metais kaip prekės ženklą užregistavo konservatorė Seimo narė Monika Navickienė ir ši gėlytė bei viskas, kas susiję su ja, kaip simboliu, priklauso M.Navickienei iki 2024 metų.

Nežinau, kodėl konservatoriai neišdrįso tautai pasakyti, jog neužmirštuolė yra jų nuosavybė. Gal bijojo, kad ne visi norės tapatintis, juo labiau nenorės prie simbolio pratinti vaikų, studentų… Aš sužinojęs, kad neužmirštuolė – prekinis ženklas, jaučiuosi apgautas, nes patentų biuras šiandien aiškiai pasakė, jog didelę simbolinę vertę turintys žymenys negali būti registruojami.

Nežinau, ar tai TS-LKD marketinginis veiksmas bandant šimtus tūkstančių žmonių priversti naudoti su konservatoriais siejamą prekės ženklą, ar apmaudi konservatorės klaida? Manyčiau, kad M. Navickienė turėtų atsisakyti teisių į neužmirštuolę, nes priešingu atveju, tai dabar atrodo kaip pasinaudojimas visai tautai svarbia data, – rašo Ramūnas Karbauskis

Ne gana to, ši „nezabudka“ yra plagiatas. Neužmirštuolės ženklą naudoja „Demencijos draugija“.

Susijęs vaizdas

Šį ženklą naudoja ir masonai, bet ką jis turi bendro su Lietuva? NIEKO! Landsbergistai užregistravo, o tvartelio melaskalaida šį ženklą išplatino, kaip Sausio 13-osios simbolį.

Ant šios galimos aferos pakibo daugelis žioplių, kurie visiškai nesidomi ką jiems kiša „Ožio tvartelio“ tarnai ir propagandistai.

Paaišėjus, kad konservatorė Monika Navickienė sugebėjo privatizuoti neužmirštuolę paversdama ją savo asmeniniu prekės ženklu, pastaroji pradėjo aiškinti, kad neužmirštuolės žiedas neturi sąsajų su partija ir nurodė prekės ženklo naudojimosi teises perleidusi asociacijai „Neužmiršk“.

Žinoma, pamiršo paminėti, kad tas teises perleido pati sau ir kitiems konservatorių partijos nariams. Tikrai jokios neužmirštuolės sąsajos su konservatoriais. Jokios. Žemiau – asociacijos „Neužmiršk“ steigėjų parašai (visi landsbergistai).

Agnė Širinskienė nuotrauka.

Pakelk galvą, lietuvi!!!

Juozas Beniušis


Patiko? Pasidalinkite!