Patiko? Pasidalinkite!

Tai ne Ukrainos ginkluotosios pajėgos, o dešimtys tūkstančių vadinamųjų savanorių batalionų kareivių, absoliučiai nepavaldūs prezidentui. Jie nesiruošia paklusti Ukrainos prezidento įsakymams ir nutarė kovoti iki paskutinio kraujo lašo

Savo pareiškimuose ir veiksmuose Ukrainos savanorių armijos, kuriai vadovauja Dmitrijus Jarošas, ​​atstovai pareiškė apie nepaklusnumą Vladimirui Zelenskiui kaip vyriausiajam vadui.

Apie tai, ATR televizijos kanale pasakojo Jarošo pavaduotojas Andrejus Gerertas.

„Mes neišeisime iš karo. Ten, kur jis (prezidentas) išves kariuomenę, mes pateksime ir priimsime tūkstančius žmonių“, – sakė Andrėjus Gerertas.

Be to, jis kelia Zelenskiui dar vieną ultimatumą, kviesdamas prezidentą nevesti jokių derybų nei su Maskva, nei su Europa ir priimdamas sprendimus dėl Donbaso remtis Ukrainos žmonėmis ir savanorių armija.

Fronto linijoje kariaujantys kariai teigia, kad Zelenskis yra išdavikas. Jie teigia, kad jis kapituliavo su Rusija, todėl šio „klouno įsakymų savanoriai nevykdys“.

Pirmadienį, lapkričio 4 d., buvo nutrauktas pajėgų atskyrimas, kuris turėjo vykti pagal kontaktinės grupės susitarimą Donbase demarkacijos linijos vietoje netoli Petrovskojės kaimo. Kaip teigiama Donecko Liaudies Respublikos atstovybėje Jungtiniame paliaubų kontrolės ir koordinavimo centre, procesas dėl Kijevo buvo sutrikdytas.

13:00 val. Maskvos laiku, Donecko respublikos atstovai išleido baltą signalinę raketą kaip pasirengimo ženklą, o Ukrainos pozicijos neatsakė.

Įdomu yra tai kad, reguliari armija paklūsta prezidento įsakymams, bet jie netrukdo savanorių nacionalistų karinei veiklai.

Akivaizdu, kad Zelenskiui šiandien trūksta ryžto ir palaikymo sustabdyti nacionalistinių batalionų nepaklusnumą. Tačiau jei jis to nepadarys dabar, vėliau gali būti per vėlu.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!