Važiuojant per kaimus ir miestelius supratau, kodėl Lietuvai tenka „ubago kepurė“. Atlyginimai maži, ekonomika „ant popieriaus“ auga, bet realybėje žmonės priversti išvykti uždarbiauti į užsienį.
Ir kaip jūs manote, kuo visa tai galėtų būti susiję su „helovynu“?
Helovynas – tai visiška svetimybė, tuštybė ir beprasmybė, kurią lietuviai per labai trumpą laiką įsisavino ir švenčia kaip tradicinę šventę.
Helovinas (angliškai hallow – pašventinti) – tai tradicija, paimta iš JAV, nūnai jau įsigalėjusi Vakarų kultūroje. Pirmykščiai papročiai, visi tie ryšiai su magiškais – satanistiniais kultais, keltų kunigų (druidų) praktikuojamu spiritizmu (kontaktais su mirusių sielomis), o taip pat žmonių aukojimu mirties dievybės garbei.
Lietuviai tūkstančius metų buvo pagonimis, po to parsidavė krikščionybei, o šiandien jau švenčia satanistines šventes ir tame nemato nieko blogo. Tai rodo, kad lietuvio mentalitetas ir savigarba yra sunaikinti. Švęsdami svetimas šventes, jie atsisako savo kultūros, papročių, tradicijų.
Tiesiog patys žmonės pavirto į „nieką“. Pavertus žmoniją į mankurtų bandą, ją daug lengviau valdyti. Bet ar būtina viskam pasiduoti?
Pasirodo, kad žmonės nebevertina tikrų vertybių, tradicijų, jas pakeisdami lengvesnėmis tuštybėmis. Mirusiųjų dieną jie pavertė satanistine pasilinksminimo diena ir tai jau tampa kaip norma, kaip tradicija.
Vykstant per kaimus ir miestelius galima pamatyti krūvas išpjaustytų moliūgų su juose degančiomis žvakutėmis. O ar nors vienas susimąstė, ką ši satanistinė šventė reiškia?
Vienu žodžiu, galima konstatuoti faktą, kad lietuviai tiesiog patys nebegerbia savęs, todėl šiandieninė ekonominė situacija yra pačių lietuvių kaltė.
Ar pastebėjote, kad Lietuvoje labiausiai ši šventė švenčiama Švėkšnos miestelyje, kuris net paskelbtas helouvyno sostine? Bet jiems tai yra atleistina, todėl, kad Švėkšnos miestelis garsėja joje esančia psichiatrine ligonine…
Galiu pasirašyti po kiekvienu šio straipsnio žodžiu, stipru, ir tiesiai į 10.
Ta šventė Švekšnoje vadinasi „Mes už šviesą“ ir su Hellowyn’u nieko bendro neturi. Ji švenčiama gerokai ankščiau nei spalio 31. Ir ten niekas saldainių neprašo. Svarbu patriesti iš konteksto ištraukus.
Citata iš teksto „Pasirodo, kad žmonės nebevertina tikrų vertybių, tradicijų, jas pakeisdami lengvesnėmis tuštybėmis“ Tas pats pasakytina ir apie katalikiškas šventes. Tradiciškai prisiryti prie stalo prisigerti ir apsivemti prie kiniškais šūdukais apkarstytos dirbtinės eglutės parodijos. Tai iš kur šitos „tradicijos“ atėjo?? Ar tokia Kalėdų su velykomis esmė? Besaikis rijimas ir prekybininkų šėrimas. Va čia ir yra tikroji tuštybė.
Tik siauro mąstymo individas Švėkšną gali tapatinti su durnynu. Ten gyvenantys žmonės ir savita miestelio istorija su tuo neturi nieko bendro. Pasidomėk prieš rašydamas durnus straipsnius.
Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų kalėdas, šventė tuštybių tuštybė. Prekybininkų džiaugsmas. Jau seniai kalėdos prarado savo esmę ir tapo kiniškų blizgučių pardavimo švente.
Tai indėnų, inkų ar astekų šventė. Jav dovanėlė. Bet… metų ciklai tapatūs visame žemės rutulyje, šventės keičia pavadinimus, datos tos pačios. Čia kaip aikštės vydury leninas -basanavičus, žvaigždė – vytis. O dabar po briuselio užsklanda dar kitaip.
Tai indėnų, inkų ar astekų šventė. Jav dovanėlė. Bet… metų ciklai tapatūs visame žemės rutulyje, keičia pavadinimus, datos tos pačios. Čia kai aikštės vydury leninas, basanavičus, žvaigždė ar vytis.
Lasas po laso ir akmeni prataso.Tas vargu ar nepilnaprociu tautai tinka.
Šventė debilams ,marginalams ir mankurtams.