Patiko? Pasidalinkite!

Senovės graikai kūniškus malonumus laikė didžiausia gamtos dovana. Hellas mieste netgi karaliavo jauno kūno ir meilės kultas. Vyro ir žmonos neištikimybė nebuvo laikoma nuodėme. 

Seksas buvo priskiriamas dieviškajai kilmei ir buvo dėkojama už aukštųjų jėgų teikiamą malonumą. Turtingieji graikai turėjo įprotį leisti laiką jaunų nuogų merginų kompanijoje.

Atėnų valdovas Demetrijus labai rūpinosi savo išvaizda – dažė plaukus, mėgavosi siaučiančiomis orgijomis tiek su aistringomis moterimis, tiek su aistringais jaunais vyrais.

Hetera (gr. hetaira – draugė, meilužė) – senovės Graikijoje išsilavinusi, netekėjusi moteris, gyvenanti laisvai, nepriklausomai.

Heteros buvo ne tik kad ne niekinamos, bet ir labai vertinamos už intelektines ir fizines dorybes. Istorikas Strabo paliudijo, kad Afroditės šventykloje Korinte buvo daugiau nei tūkstantis heterų. Jos aptarnaudavo atvykstančius piligrimus, dėl to miestas klestėjo.

Graikų rašytojas Lucianas aprašė orgijas, vykusias Afroditės šventykloje Byblos mieste. Visi gyventojai tam tikrą dieną buvo įpareigoti atsiduoti nepažįstamiems už pinigus. Ši šventė vadinosi Afrodizija. Ceremonijose vykdavo masinės orgijos.

Kraujomaiša buvo neatsiejama dalis

Galima sakyti, kad seksualinis vaikų švietimas senovės Graikijoje prasidėdavo dar kūdikystėje. Per žaidynes nacionalinio didvyrio Diokles garbei būdavo rengiamos bučinių varžybos tarp gražių berniukų. Nugalėtojai būdavo apdovanoti vainikais ir cukruotais vaisiais. Dažnais atvejais santykiaudavo ir broliai su sesėmis.

Sadizmas

Tuometinių kilmingųjų orgijų metu visi santykiaudavo su visais, net vyrai su vyrais. Tas, kuris atsisakydavo, buvo nužudomas. Sektas daugiausia sudarydavo aukštuomenė.

Imperatoriai ištvirkavimo metu mėgavosi seksu su merginomis ir berniukais. Valdovai mėgo žiūrėti ir vaikų orgijas, kurios egzistavo taip pat.

Romoje seksualines orgijas dažnai lydėjo sadomazochizmas. Imperatoriai praktikavo žiaurumą ir baisius kankinimus. Romos imperatorius Kalygula susijaudindavo tik tuo atveju, jeigu kankinimo metu pamatydavo kraują.

Jam įsakius, vergai ir tarnai būdavo kankinami, jiems kapojami ir netgi pjaustomi per pusę pirštai.

Imperatorius Elagabalas turėjo ryškų homoseksualų polinkį. Jis pasirodydavo viešnamiuose, pasipuošęs moteriškais drabužiais ir peruku.

Šiandieninė Europa

O kaip Jūs manote, ar šiandien tokios orgijos išnyko? Ne, jos vyksta ir aukščiausiuose sluoksniuose.

Bažnyčia iki šių dienų kenčia nuo pedofilijos skandalų. Graikijos, Romos imperijos žlugo, bet iškrypėlių kultai liko iki šių dienų.

Paradai, vieši amoralumo demonstravimai ir iškrypėliškumas tapo Europos vertybe. Ir tai yra ženklas, kad dar vienai imperijai ateina galas.

Norint, kad valstybė klestėtų, būtina skatinti gimstamumą (ne konvejeriniu būdu)

Musulmonai kuo puikiausiai pasinaudoja ištvirkusios Europos padėtimi ir su savo gausiomis šeimomis okupuoja ES teritorijas. Europa tiesiog nyksta dėl labai paprasto dalyko: ištvirkavimai mažina gimstamumą. Tie valstybių vadovai, kuriems išties rūpi valstybės ateitis, turėtų griežtai pasisakyti prieš ištvirkavimus ir jų demonstravimą.

Žmonijos psichikos tipai (pasitikrink, kuriam priklausai Tu)

  1. Jeigu žmogus elgiasi valdomas instinktų, tai galima sakyti, kad jis jau nebe žmogus, o tiesiog GYVULYS. Tarkime jis užsinori valgyti, lytiškai pasitenkinti vardan savo malonumo, brangaus automobilio, pinigų… Jis tiesiog to sieks visais įmanomais būdais, kad patenkintų savo instinktus. O tam, kad pasiektų savo tikslą, jis gali netgi nužudyti kitą žmogų. Tokio tipo žmonės dažniausiai nesidomi gamta, nesidomi savo vaikų ateitimi ir gyvena tik šia diena vardan savo gyvuliškų malonumų.

  2. Jeigu žmogus vadovaujasi įpročiais, tai yra ZOMBIS – BIOROBOTAS. Jis vadovaujasi įpročiais, būna įpratęs vakare žiūrėti serialus, žinias, gerti alų. Zombiai vadovaujasi tikėjimu: vieni patiki religijomis, kiti ideologijomis, sąmokslo teorijomis, per televiziją rodoma informacija – visu tuo, ko patys negali suprasti ir paaiškinti. Jie tiesiog laiko tiesa viską, kuo tiki. Išgirdę kitokią nuomonę, neatitinkančią jų įsitikinimų, jie iš karto atmeta tai kaip netiesą, o dažnai net ir supyksta.

  3. Jeigu žmogus vadovaujasi protu, protauja, sugeba suvaldyti instinktus, įpročius, bet nesivadovauja intuicija-suvokimu, jis yra PUIKYBĖS psichikos tipo. Jis mėgaujasi savo protu, mėgaujasi jį supančiais „gyvuliais, zombiais ir neišmanėliais“, nes laiko save už juos protingesniu. Toks žmogus negali atsisakyti savo puikybės ir egoizmo, nes tai neįeina į jo programą.

  4. Kai žmogus pats valdo instinktus, įpročius, vadovaujasi protu ir intuicija, jis priklauso ŽMOGAUS psichikos tipui. Tokie žmonės vadovaujasi sąžine. Iš tikrųjų, tik žmogaus psichikos tipo žmogus turi sąžinę. Jie gyvena nekenkdami aplinkiniams ir, svarbiausia, gamtai, kurią jie supranta kaip savo namus, kuriuose gyvens jų palikuoniai.

Yra dar vienas psichikos tipas – tai žemiau gyvuliškojo esantys degradavę alkoholikai ir narkomanai, dar kitaip mūsų visuomenėje vadinami „degradais“.

Ir visiškai nesvarbu, kiek žinių žmogus turi, daug svarbiau yra tai, koks psichikos tipas dominuoja pas žmogų.


Patiko? Pasidalinkite!