Patiko? Pasidalinkite!

„Valstiečių“ gretose gerai įsitvirtinę V. Pranckietis, S. Skvernelis ir V. Bakas lyg inkaras „Valstiečių“ partijoje

Valdančiąją „valstiečių“ frakciją Seime palikęs Vytautas Bakas žadėjo atsistatydinti iš Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pareigų. Jis teigė nusprendęs palikti valdančiąją frakciją, nes ši pakeitė per Seimo rinkimų kampaniją deklaruotą vieną svarbiausių prioritetų – kovą su korupcija.

Įdomus žmogus tas V. Bakas, jaučia meilę „landsbrgistų“ partijai , o kalba apie kovą prieš korupciją… Tai prašom ponas, pradėkite nuo „Mažeikių naftos“ kurią už 1 LITĄ „Landsbrgistai“ pardavė Amerikonams. Pirmyn Bakai! Po to „Snoro“ imkis…

Po to kai V. Pranckietis per prezidento rinkimus kartu su V. Baku pareiškė, kad palaikys „Landsberistų“ statytinę I.Šimonytę, R. Karbauskis galutinai suprato, kad partija yra apraizgyta „Landsbergistų“ agentais.

R. Karbauskis būdamas neblogu šachmatininku ir šiaip neblogu „machinariumi“ nusprendė apvalyti „Valstiečių“ partiją

Pradžioje kibo į V. Pranckietį ir jam tai visai neblogai pavyko. Žinoma V. Pranckiečio iškrapštyti iš Seimo pirmininko posto iškrapštyti nepavyksta taip greit kaip norėtūsi, bet pavyko ta prasme, kad išlindo kiti „Landsbergistai“ .

R. Karbauskis prieš veikdamas pasitikrino savo pasitikėjimą partijoje ir jį gavęs nusprendė veikti ryžtingai

Kauno rajone vyko valdančiosios valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybos posėdis. Susirinkime buvo aptarta artėjantys Seimo rinkimai, koalicinė sutartis, pasitikėjimo partijos lyderiu Ramūnu Karbauskiu klausimas ir Seimo pirmininko posto likimas.

Buvo išdalinta 80 balsavimo biuletenių (nes tiek balsavime dalyvavo partijos tarybos narių): 65 balsavo už, 11- prieš, 3- susilaikė. Vienas biuletenis buvo sugadintas. Ramūnas Karbauskis pasitikėjimo testą išlaikė, o Viktoras Pranckietis liko už „borto“.

Likęs už „borto“ V. Pranckietis pasiduoti nežada. Turėdamas S. Skverenlio, V. Bako ir „Landsbergistų“ partijos palaikymą, Pranckietis žada laikytis iki paskutiniųjų.

R. Karbauskis surinko parašus

R.Karbauskis pareiškė, kad parašai dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku V. Pranckiečiu inicijavimo jau surinkti. Tiesa, jis neatskleidė, kada bus balsuojama dėl atstatydinimo ir tvirtino.

Saulius Skvernelis pasakė, kad  nedalyvaus balsavime dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir pareiškė, kad  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) nori išmesti populiariausią ir didžiausią visuomenės pasitikėjimą turintį savo narį.

S. Skvernelis dangsto V. Pranckietį ir išsiduoda pats. Joks jis populiariausias , tai parodė ir pasitikėjimu R. Karbauskiu balsavimas.

Ar pavyks R. Karbauskiui išsivalyti nuo „Landsbrgistinių“ agentų parodys laikas, svarbiausia yra tai, kad R. Karbauskis pagaliau suprato kas yra kas.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!