Patiko? Pasidalinkite!

Grybolandsberginė gauja, yra paskutiniai diktatoriai, valdantys mūsų Lietuvą. Jie užvaldę viską, žiniasklaidą, teisėsaugą, VSD ir VRK, kuriuos naudoja, savo diktatūros dangstyme, suvaidinta demokratija.

Lietuvi, nebūk vergas, apgink savo teisę gyventi. Paremk tuos, kurie grybolandsberginės gaujos ir jų tampomų struktūrų, yra dusinami sukurtomis priemonėmis ir neprileidžiami būti išrinktais į Seimą ar Prezidentu.

Ta gauja, atima Jūsų teisę į laisvą pasirinkimą. Eilinį kartą, kviečiu, visus vienytis, todėl viešai kreipiuosi į Prezidentą, Rolandą Paksą, Drąsos Kelio komandą ir Neringą Venckienę, bei į visus kitus kandidatus, kurie buvo išbraukti iš kandidatų sąrašų, diktatorių tampomos už virvučių, VRK.

Mes privalome, sugrąžinti Lietuvą, Lietuvos piliečiams ir padaryti Ją, teisine ir demokratine valstybe, tinkamą gyventi visiems Lietuvos piliečiams, kurių nuomonė būtų gerbiama,. O ne dusinama diktatūros sukurtų “patriotų”, kurie naudodami psichotroninį montažą ir mobingą, kitokią nuomonę ir įsitikinimus turinčius žmones, maišytų su purvu, vadindami Juos įvairiausiais pavadinimais, vatnikais, koloradais ir dar kitaip……

Mes privalome, išformuoti gerai organizuotą grybolsndsberginį, nusikalstamą susivienijimą ir teisti, už nusikaltimus, prieš Lietuvos Valstybę ir Jos piliečius. Tai yra visų mūsų pareiga, tad paduokim vieni kitiems ranką ir būkim komanda, o ne Krylovo pasakos herojai, vėžys, lydeka ir gulbė, tampantys Lietuvą į skirtingas puses.

Vilmantas Povilaitis


Patiko? Pasidalinkite!