Patiko? Pasidalinkite!

Yra žmonių, kurie savo gyvenime nesusidūrė ir nepažįsta Stanislovo Tomo, šmeižia jį, vadina aferistu, apsišaukėliu ir t.t.

Man teko garbė pažinti šį Žmogų ir jo dėka sužinojau, kad ilgus metus besitęsiantis mano šeimos kankinimas ir ilgus metus vykdomas susidorojimas gali būti nutrauktas. Nors buvo daug žmonių, kurie sakė, kad būsiu apmulkintas ir išdurtas, viltis buvo stipresnė.

Todėl patikėjau Stanislovu Tomu, o ne tais, kurie jį šmeižė ir niekino. Šiandien Stanislovo Tomo parašytą skundą į JTO nagrinėja Lietuvos Socialinių Reikalų ir Darbo ministerija bei Lietuvos Teisingumo Ministerija. Kadangi dėl ilgus metus besitęsiančių nusikaltimų prieš mūsų šeimą, kreipiausi į Saulių Skvernelį, tikiuosi ir Jo dėmesio, nes skundą nagrinėja jo kompetencijoje esančios institucijos.

Todėl tai nėra kišimasis į teismų, ar prokuratūros darbą. Tai yra Lietuvos teismų ir prokuratūros darbo rezultatų vaisiai, kurie padarė didžiulę žalą mūsų šeimai. Kreipiuosi ir į Prezidentą Gitaną Nausėdą.

Prezidente, įvertinkite Lietuvos teismų ir prokuratūros darbą. Kad ir kaip nepatinka neteisėtas Prezidentas Valdas Adamkus, turiu pasakyti, kad jis sugebėjo atleisti vieną teisėją, kuris vykdė ne teisingumą, bet atstovavo nusikaltėliams. To padaryti nesugebėjo Dalia Grybauskaitė.

Taigi, visa mūsų šeima dėkoja Stanislovui Tomui. O Sauliaus Skvernelio ir Prezidento Gitano Nausėdos, už kurį balsavo visa mūsų šeima, prašome padaryti viską, kad mūsų šeimai būtų atlyginta padaryta žala, o nusikalstamus sprendimus priėmę teisėjai ir bylas fabrikavę pareigūnai bei smurtu pasižymėjusi antstolių kontora ne tik būtų atleisti, bet ir teisiami.

Taigi, kurkime gerovės valstybę, išvalykime Lietuvą nuo nusikaltėlių, aferistų, smurtautojų ir neteisybės. Visi kas galite, perduokite šį mano straipsnį Sauliui Skverneliui ir Prezidentui Gitanui Nausėdai, jie privalo žinoti, kas dedasi mūsų valstybėje. Ačiū visiems, kurie padėjote išgyventi tokiose sunkiose, parazitų sukurtuose sąlygose.

TIESA nenugalima. Dėkojame: Aliui, Jurgai, Alviui, Adomui, Kęstučiui, Mariui, Gitanai ir jos šeimai, brolio šeimai ir visiems kitiems, kurie padėjote išgyventi šį ilgus metus sukurtą ir besitęsiantį pragarą. Tikiuosi, Prezidentas Gitanas Nausėda bei Premjeras Saulius Skvernelis padarys viską, kad visos mūsų bylos būtų peržiūrėtos iš naujo.

Saulius Skvernelis viešėdamas Airijoje apie tai užsiminė (nuoroda į video ).

Vilmantas Povilaitis  Tel. 8 682 16161

 

 


Patiko? Pasidalinkite!