Patiko? Pasidalinkite!

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas savo vizito Ukrainoje metu davė išskirtinį „1+1“ televizijos kanalui interviu, kuriame teigė, kad Ukraina bus NATO narė

Stoltenbergas taip pat pridūrė, kad Šiaurės Atlanto aljansas padės Kijevui vykdyti reformas ir modernizuoti visuomenę, o tai atvers duris Ukrainai į NATO.

Ukrainoje, pirmiausia Odesoje, paskui Kijeve, nusileido galingas NATO lėktuvas be kamufliažinių spalvų, o nariai su švarkais ir kaklaraiščiuose. 

Sociologai dar nepateikė aiškaus atsakymo į klausimą, kaip patys ukrainiečiai yra susiję su NATO, tačiau 2019 m. vasarą socialinio įvertinimo grupė užfiksavo aukščiausią Ukrainos narystės NATO palaikymo lygį per pastaruosius kelerius metus. 

Birželio mėnesio apklausa visoje Ukrainoje, išskyrus LLR ir DLR teritorijas, parodė, kad 53% ukrainiečių NATO yra puoselėjama svajonė, o 29% narių narystė Aljanse yra nepageidautina. 

Ar pavyks NATO užsiauginti papildomus raumenis priėmus nuskurdintą Ukrainą į aljansą? NATO visai nesvarbu, kad Ukraina neturi pinigų, jai svarbiau įkurdinti savo bazes arčiau Rusijos sienų.

JAV buvo numačiusi savo bazių steigimą Kryme, bet šiuos planus jiems sujaukė Putinas.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!