Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusija ir Rusija atsakys, jei kas nors išdrįs mesti joms iššūkį — kiekviena šalis atskirai arba abi tuo pačiu metu, teigė šalies prezidentas Aleksandras Lukašenka.

Baltarusijos lyderis ketvirtadienį gavo šešių valstybių ambasadorių, įskaitant naujo Rusijos ambasadoriaus Jevgenijaus Lukjanovo, raštus.

„Ir tegul mūsų santykiai su Rusijos Federacija niekam netrukdo… Baltarusija ir Rusija nestato savo santykių prieš nieką. Bet jei kas nors išdrįs mesti mus iššūkį — Rusijai arba Baltarusijai, ar tuo pačiu metu Rusijai ir Baltarusijai — žinote, kad mes atsakysime”, — cituoja Lukašenką RIA Novosti.

„Vyksta dialogas, siekiant pagilinti mūsų integraciją, siekiant sukurti vienodas sąlygas verslo subjektams ir efektyviau išnaudojant naujas bendradarbiavimo galimybes. Manau, kad Baltarusija ir Rusija turi rezervų beveik visomis kryptimis. Būtent iš šių pozicijų ir žiūrim į ateitį… Visada randame abipusiškai naudingus sprendimus. Esu tikras, kad taip bus ir dabar, ir ateityje”, — sakė Lukašenka, priimdamas skiriamuosius raštus.

Baltarusijos vadovas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad respubliką sieja ilgalaikiai ir strateginiai santykiai su broliška ir draugiška Rusija. „Nėra nė vienos sferos, kurioje mūsų šalių nesieja glaudūs ir tvirti ryšiai”, — pareiškė Lukašenka.

Jis taip pat priminė, kad Rusija apima apie pusę visos respublikos užsienio prekybos. Anksčiau, balandžio 30 dieną, Rusijos diplomatinės atstovybės spaudos tarnyba pranešė, kad Lukjanovas atvyko į Baltarusiją ir įteikė savo skiriamuosius raštus šalies užsienio reikalų ministrui Vladimirui Makėjui. Prieš tai Lukjanovas dirbo ambasadoriumi Latvijoje.SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!