Patiko? Pasidalinkite!

Antibiotikai reiškia prieš- gyvenimą (anti = prieš ir biotikas(bio)= gyvenimas). Sveiko kūno žarnyne yra ir gerų, ir vadinamų blogųjų bakterijų. Turėtų būti apie 80% gerų bakterijų ir apie 20% vadinamūjų blogų bakterijų.

Viduriavimas, pilvo skausmai, stiprus gaubtinės žarnos uždegimas, dirgliosios žarnos sindromas, odos problemos, karščiavimas, padidėjęs baltųjų kraujo kūnelių skaičius, silpna imuninė sistema, vėmimas, dehidratacija, kalio trūkumai, alergijos, gaubtinės žarnos perforacija, sutrikęs kvėpavimas, pilve dujų kaupimasis, mielių problemos, mitybos sutrikimai ir vidurių užkietėjimas ,mirtis yra tik keletas iš daugelio šalutinių poveikių ir problemų, susijusių su antibiotikais.

1928 m., kai Aleksandras Glemmingas pristatė antibiotikus, daugelis skubėjo panaudoti šį neįtikėtina “atradimą” medicinoje. Tačiau pastarųjų  metų persilaužimas, kuris buvo pristatytas kaip “gydantis ligas”, dabar sukelia ligas ir problemas. Dabar bakterijos tampa atsparios daugeliui antibiotikų. Taigi, norint nugalėti ligą, reikalingi stipresni ir stipresni antibiotikai, o jei silpnesni antibiotikai sukelia problemų, ar galite įsivaizduoti, kokias problemas sukelia galingesni antibiotikai?

Tai užburtas ratas, atsiranda naujos bakterijų ir ligų formos, kas negali būti ignoruojama. Kai naudojami antibiotikai, žarnyne išnyksta ir geros, ir blogos bakterijos. Nustojus vartoti antibiotikus, blogos bakterijos pirmiau ir greičiau auga. Rezultatas yra labai neigiamas, silpnas kūnas, kuriame nėra draugiškų bakterijų. Vidutiniškai reikia 1 metų atsigauti  iš po antibiotikų, jei maitinate tinkamu maistu, jai mityba kurią maitinate yra netinkama, tuomet jūsų augintinis atsigaus dar po ilgesnio laiko arba gali visiškai neatsigauti.

Kai antibiotikai yra nutraukiami, simptomai atsinaujina, iškyla naujos problemos . Taigi kas vyksta toliau? Jie duoda dar daugiau antibiotikų. Ironiška tai, kad po to skiriami antibiotikai, skirti padėti kovoti su problemomis, kurias sukūrė organizme antibiotikai. Labai noretusi,kad netrukus, sveikas protas bus vyraujantis ir” gydytojai” supras, kas vyksta. Bet jūs, žmonės, turite daryti spaudimą veterinarams, kad jie taptų atsakingi už antibiotikų vartojimo praktiką. Iš tiesų, skatinkite savo veterinarus mokytis alternatyvų. Duokite jiems žinoti, kad yra šalutinių poveikių, kurių nebegalima ignoruoti.

Galima padėti išvengti susirgimu, sukuriant sveiką kūną su stipria imunine sistema, turinčia savo natūralią gynybos sistemą. Dauguma ligų ir problemų pradžia prasideda žarnyno trakte.

Taigi, antibiotikai sukuria potencialą rimtų ligų vystimosi pradžiai. Jūs galite ir neduoti savo augintinių antibiotikų, bet jei jis kada nors valgė maisto produktus su konservantais, jūs suteikėte savo augintiniui tai, ką vadinu „paslėptais antibiotikais“. Konservantų darbas yra kontroliuoti bakterijas ir, kai jūsų augintinis valgo maisto produktus su konservantais, jis taip pat turės poveikį žarnyno trakte ir naikins draugiškas bakterijas.

Paruošė Solvita Juodelytė


Patiko? Pasidalinkite!